Saçlarımız her gün hava kirliliği, güneş ışınları, mevsimsel değişiklikler ya da fön, kurutma, maşa  gibi çeşitli etkenlerden ötürü zarar görüyor, cansızlaşıyor. Saç bakımını sorunsuz bir şekilde sürdürmek, bunu bir bakım rutini haline getirmek ise çok önemli. Saç bakımında olmazsa olmaz bakım ürünleri arasında saç besleyici yağlar, saç bakım maskesi ve saç bakım kremi ilk sıralarda geliyor. Peki bu ürünler saçlarda nasıl bir değişim sunuyor? Saç bakımında temiz içeriklerle zengin ürünleri ile bilenen L’Occitane, aradığınız saç bakım formunu sunan kaliteli ürünleri ile öne çıkıyor.

Saç bakımı

Saç bakımı

Saç Bakım Kremi

Saç bakımında çok tercih edilen bir ürün olan L’Occitane saç bakım kremleri, doğal içeriklerden ve esansiyel yağlardan elde edilmiş güçlü içeriği ile şampuan sonrası kullanımı ile saçların onarılmasında ve kolay taranmasında etkili bir ürün. Farklı saç tiplerine ve ihtiyaçlara göre çeşitli ürünler olduğunu görüyoruz. Kuru saçlara yönelik besleyici saç kremleri, ısıl işlem görmüş ve boya uygulanmış kuru ve yıpranmış saçlar için onarıcı saç kremleri, hacim ve dolgunluk katan saç serisinin saç kremi ve yağlı saçların da uygulaması gereken ferahlatıcı ve arındırıcı saç kremleri görebiliriz. L’Occitane saç kremlerinin ortak noktası, içeriğindeki 5 esansiyel yağ ile saçların farklı ihtiyaçlarına yönelik bir cevap niteliğinde olması.

l'occitane saç bakım

l’occitane saç bakım

Saç Bakım Maskesi

Saç bakımının önemli parçalarından biri de saç bakım maskesi. Sadece saç tellerinde değil saç derisinde, diplerinde eşsiz bir ferahlık sunan saç bakım maskesi ürünleri uygulaması çok kolay bakım ürünleri. Yıkama yapmadan saç diplerine, saça ve saç uçlarına uygulanabilen bakım maskeleri, ihtiyaca yönelik nokta atışı çözümler sunuyor. 5 dakika bekledikten sonra saçlar durulanıp, şampuan ve saç kremi uygulanıyor. L’Occitane saç bakım maskeleri, genel olarak saç derisinde sakin ve rahat bir hisse kavuşmanızı sağlayan ürünler, onarıcı, besleyici, nemlendirici özellikleri ile farklı esansiyel yağlarla doğal bir bakım sunuyor.

Saç Besleyici Yağlar

Saç bakım yağları içinde tercih edilen saç besleyici yağlar, saçları korumak, güçlendirmek ve ferahlatmak için tercih ediliyor. İçeriğindeki kompleks doğal yapılar ile uçtan uca koruma sağlayan saç besleyici yağlar, şampuandan önce kullanılan bir ürün. Saç tellerini kuvvetlendiren ve istediğiniz bakımlı forma kavuşmasını sağlayan saç besleyici yağlar, etkili bakım etkisi nedeniyle tercih ediliyor.

Aromakoloji Canlandırıcı ve Ferahlatıcı Saç Bakım Kremi

L’Occitane’nın en çok tercih edilen saç bakım kremi ürünlerinden Aromakoloji Canlandırıcı ve Ferahlatıcı Saç Bakım Kremi, silikon içermeyen sağlıklı yapıya sahip ve 5 esansiyel yağ barındırıyor. Saçlarda yağı dengeleyen bu özel bileşenler saçı temizliyor ve ferahlatıyor.

Loccitane saç bakımı

Loccitane saç bakımı

Aromakoloji Rahatlatıcı Saç Maskesi

L’Occitane Aromakoloji Rahatlatıcı Saç Maskesi, içerdiği Alpha-Bisabolol ve 5 esansiyel yağ ile eşsiz bir bakım etkisi sunuyor. Saç bakım maskeleri deride tahrişlerin azalmasına neden oluyor ve tamamen doğal bir içeriğe sahip.

Aromakoloji Yoğun Onarıcı Saç Bakım Yağı

Saçlarınızı etkili bir şekilde onaran, kırık ve hasarlı saç uçlarını güçlendiren Aromakoloji Yoğun Onarıcı Saç Bakım Yağı, L’Occitane ürünleri içinde en sevilen saç besleyici yağlar arasında. Doğal esansiyel içeriği ile öne çıkan saç bakım yağı, doğal özlerin gücüyle saçı besliyor.

L'occitane saç bakım ürünleri

L’occitane saç bakım ürünleri