Soma ile ilgili yazmak isterdim ama hayatını kaybeden ve onların yanında umudunu kaybeden insanların anısına saygısızlık yapmış olmaktan korkuyorum. Zira o acıyı ifade edebilecek cümleleri ben kuramam. Benim kurduğum cümleler yavan kalır. Sadece Allah’tan rahmet, geride kalanlara sabır dilemekten başka elimden bir şey gelmiyor…

Ne yazı yazmaya dair bir istek var içimde ne de yazmamak için geçerli sebeplerim. İşten arta kalan zamanlarda işte bu şekilde bir şeyler yapıyorum, çalakalem yazıyorum sadece. Şimdi de aklıma geldi, benim hangi domainlerim var ve zaman bulursam onlara ne gibi bir proje ile giriş yapabilirim diye düşündüm. Tabi ki neredeyse hepsi hayal olarak kalacak ama ben yine de elimde neler olduğunu görmek için bir not oluşturmuş olurum kendime…

Acilis.net

BU YAZIDAKİ KONU BAŞLIKLARINI

Uzun süre satmaya çalıştım ama olmadı. Ben de bu işte bir kısmet vardır diyerek “Acil iş” aramasına uygun olarak iş fikirleri vs. üzerine bir site olarak kurdum. Bundan sonra da iş ilanları ve iş fikirleri üzerine elimden geldiğince paylaşım yaparak kullanıcıyı bilgilendirmeye çalışacağım.

Hanimkiz.com

Kadınlara yönelik olarak kurmaya çalıştığım, az da olsa yazı girdiğim bir sitedir kendileri ama ne yazık ki zamansızlık ve yazma konusundaki isteksizlik dolayısıyla ilerletemedim. İnşallah bundan sonra zamanım olur da sağlam ve adam akıllı bir atılım yaparım.

Kredihemen.net

Banka kredilerinin çok arandığı günümüz şartlarında tıklama başına gelir modeli denemek üzere açmıştım ama ne yazık ki ona da zamanım olmadı. Şimdilerde atıl halde duruyor. Zamanım olursa yazı gireceğim, olmazsa satın alacağım ve proje yürüyecek ama ne zaman bilinmez…

Pembe.biz

Bu domaini bugün aldım. Geçmişinde pek iyi işlerde kullanılmamış ama benim yeni bir projem var buna. Aslında iki projem var.

  • Kadınlara yönelik bir forum projesi
  • Sadece pembenin yer aldığı bir site (Pembe sevenlerin sitesi gibi düşünün) Pembe kıyafet modelleri, pembe otomobil, pembe telefon kapakları vs. gibi.

İşte hâl böyle dostlar. Eğer sizin bir fikriniz varsa bu domainlerle ilgili duymaktan acayip memnun olurum. Şimdilik sağlıcakla kalın.