Bu aralar koptum gidiyorum, bir sürü de yazı yazıyorum farkındaysanız. Ne kadar daha devam eder bilemem ama böyle uzuuuuun süre devam etmesini isterim. Tabi zaman içerisinde farklı yoğunluklarla birlikte yazamadığım bir çok zaman dilimi olacak. Bu da hayatın bir gerçeği…

Neyse konu dağıtma uzmanı olarak saygılarımı sunar ve dağıttığım hatta hiç açmadığım konuma dönerim: Efendim uzun bir süredir temalarla başım dertteydi. Bir çok tema denedim Suskumru için ama istediğim gibi olmadı bir türlü. Bir çok yeni şey eklemek istedim kodlar birbirine karıştı, blog kapandı, sidebar kayboldu… Derken bir çok defa böylesi bir çok sorunla karşılaştım. Dedim ki “Artık yeter, sen kodlamadan anlamıyorsun, bileşen desteği olan bir tema al ve onunla devam et. ” Ve derin, uzun bir araştırma süreci geçirdim. Aklımdan bir çok tema geçti ama en sonunda kararımı verdim: Uğur Dalkıran’ın teması İes Theme! Şu anda bu temadayım ve inanın o kadar memnunum ki anlatamam. Temada bir kere her şey var. Bileşenlerden bir çok şeyi ayarlayabiliyorum, olmadık yerde kodlardan sıkıntı çıkarmıyor, görselliği on numara ve Uğur, sağolsun her zaman yardımcı olabileceğini belirtti. Bir acemi daha ne ister? Altta ekran görüntüsü var. Yeni bulduğum bir eklenti ile ekran görüntüsünü boydan boya alabiliyoruz.

iesTheme Yeni Bir WordPress Temasi

Dilerseniz yeni bir tema almak isteyenlere yönelik olarak temanın tanıtım sayfasını vereyim. Belki kararsız kalanlara bu şekilde etkili bir yardımda bulunmuş olurum.