Bir işyeri açmak elbette oldukça yorucu bir süreç gerektiriyor. Üstelik bu süreç içinde sizi en çok zorlayan konu elbette işyerinizi sektörde aranılan bir firma haline getirmek olacaktır. Açtığınız yeni işyerinizin ya da mevcut işinizin sektördeki yerini önde sürdürebilmesi için de gereken tek bir şey var; reklam. Özellikle çağımızın teknoloji çağı olduğu düşünüldüğünde, reklamın ve özellikle de internette arama motorları ile firmalara olan ulaşılabilirliğin oldukça önem kazandığını söylemek mümkün. Kulaktan kulağa ve el ilanları ile yapılan reklamların tarihin tozlu sayfasında kaldığı günümüzde, Yellow Pages firma rehberi size bambaşka bir olanak ve bakış açısı sunuyor. Yellow Pages veri tabanı üzerinden 630’dan fazla kategori ve 850.000’den fazla firma bulunduğunu öğrendiğinizde eminiz ki siz de Yellow Pages firma rehberi bünyesinde yer almak isteyeceksiniz.

 

Yellow Pages firma rehberi KOBİ’lere uyumlu özel web siteleri, mobil siteler, online yayıncılık, reklam, manuel coğrafi koordinat belirleme, yerel arama, dijital aramalar, bayi ve franchise gibi hizmetler sunan alanında öncü ve Türkiye’de lider olan bir markadır. Yellow Pages, alanında en büyük online firma rehberi olmasının yanı sıra aynı zamanda bütün büyük arama motorlarına da endekslenmiştir.

Yellow Pages alanında uzman kişilerle çalışarak sizi bir adım öteye taşımak için teknolojinin ve bilginin ışığında tüm hizmetlerden yararlanmakta. Yellow Pages firma rehberi, bünyesindeki firmaların veri tabanlarının oluşturulması, güncelliğinin korunması ile de firmanızın daima yanında olmakta. Özellikle son dönemlerde oldukça ihtiyaç duyulan lokasyon bilgilerine ulaşılmasını kolay bir hale getiren Yellow Pages firma rehberi, güncel lokasyon ve işyeri bilgilerinizi Facebook, Foursquare, Apple Haritalar, Yelp, Yandex Haritalar, Bing Haritalar gibi stratejik platformlarda yayınlanmasını ve yönetilmesini sağlar. Yellow Pages firma rehberi mevcut firmalarının bilgilerini yerel arama ve coğrafi kodlama uzmanları ile sürekli güncel tuttuğundan arama motorlarındaki etkinliğiniz tartışmasız bir şekilde artacaktır. Ayrıca sayfasındaki blog yazıları ile de size yepyeni ufuklar ve bilgiler kazandıracak olan Yellow Pages firma rehberi, size aradığınızdan çok daha fazlasını sunmak için bekliyor.