Merhaba arkadaşlar,

online-tiyaroŞu sıralar gördüğünüz üzere çok sık internete giremiyorum ve dolayısıyla blogumu da ihmal etmiş oldum. Bundan dolayı üzgünüm ancak bazı aksi durumlar sebebiyle bu şekilde bir yol haritası çizmek zorunda kaldım. Yakın geçmişte bir çok farklı olay yaşadım ancak özet olarak geçmek istiyorum.

Ekranı parçalanan dizüstü bilgisayarım

Evet, sırt çantamın düşmesi sonucu dizüstü bilgisayarımın ekranı komple olarak parçalanmış oldu. Beyaz ekranla da bir şey yapılamayacağı için internete girmek de bir hayli kısıtlı zamanlarda gerçekleşti. Neyse ki bir masaüstü crt monitöre bağlayarak kullanma planını farkettim ve bunu uygulayacağım.

İstanbul’da iş arama macerası

3-4 gün kadar İstanbul’da kaldım. Bu süre içerisinde bir ilçe halk eğitim merkezinde tiyatro usta öğreticisi (tiyatro eğitmeni) olarak çalışmak üzere girişimlerde bulundum ancak olur mu bilemem. Amacım sanatla uğraşarak paramı kazanmak olduğundan önceliğimi tiyatroya verdim. Tabi bu olmazsa yakında yine başka iş aramalarına da başlayacağım. Eğer bu noktada bana öneriniz varsa lütfen belirtin. Özellikle Anadolu yakasında tiyatro, sinema, web tasarım gibi konularda bir iş bulabilirsem çok sevineceğim.

Şimdilik bana müsaade, inşallah en kısa zamanda aranıza dönerim.