Piyasaya çıkan her yeni telefon teknik özellikleri ile kullanıcıların ilgilerini çekiyor. Akıllı  telefon kullanıcıları en yeni tasarım seçeneklerini her daim yakın markajda tutuyor. Haliyle yeni telefonların hangi özelliklere sahip olduğu ya da bir önceki model ile farkı da  merak ediliyor. Xiaomi de yeni telefon modelleri ile piyasadaki rekabet taşlarını yerinden oynatan markalardan biri haline geldi. Her geçen gün daha fazla sayıda kullanıcıya ulaşmayı başaran Xiaomi cep telefonu modelleri beklentileri karşılayan tasarımlardan biri haline geldi de diyebiliriz. 

Bu kez Xiaomi Mi 9T modelini mercek altına aldık. Kendi segmentinde fiyatı gayet makul seviyede olduğundan pek çok kişinin ortak tercihi haline gelen bu akıllı telefon modeli genel olarak bakıldığında teknik özellikleri açısından dengeli bir telefon diyebiliriz. Sadece kullanım konforu bakımından değil, performansı bakımından da ideal seçeneklerden biri olmayı başarıyor. Dikkat çeken tek özelliğin microSD kart desteğinin olmaması ve bu özellik de her akıllı telefon kullanıcı tarafından önemli midir, bilinmez. 

Xiaomi Mi 9T Teknik Özellikleri 

Snapdragon 730 ile geliştirilen akıllı telefon modelinin performans sorunu yaşatmaması bu yönünden kaynaklanıyor. Pil ömrünün gayet başarılı olması ve beraberinde parmak izi sensörünün de rakipleri ile kıyaslandığında çok daha hızlı olması da ön plana çıkan özellikler arasına yer alıyor. 3,5 mm kulaklık girişi bulunuyor ve aynı zamanda selfie performansının da ilk kullanıcılar tarafından başarılı bulunduğunu da eklemek gerekiyor. 

Ekranının 6,39 inç olduğu bilgisini de ekleyelim. 1080 x 2340 piksel HDR Amoled ekrana sahip olan telefonun çözünürlüğü de gayet başarılı! BU akıllı telefon modelini indirimli olarak satın almak isteyenlere önerimiz ise öncesinde akakce.com sitesine tıklamaları ve hangi adreslerde telefonun daha düşük fiyatlara satıldığını incelemeleri olacak. 

İndirim oranlarına bakmak yerine telefonun direkt fiyatına bakmak daha akılcı bir seçim olacaktır. Bu sayede en düşük fiyatı sunan güvenilir ve internet sitesi üzerinden sipariş verebilir ve ürünü satın alabilirsiniz. Fiyat kıyaslaması yapmak için hiç zaman kaybetmeyin. Akakce.com’a tıkladığınızda saniyeler içerisinde ekranda tüm fiyat seçeneklerini görebiliyorsunuz.