Genel Sinema-tiyatro

Uzun zaman oldu…

Yazar: Çağrı

Blog yazarlığını unuttum diyebilirim. Bir cümleye nasıl başlanıyordu, ardından nasıl devam edilmeliydi, hangi noktalama işaretine hangi anlamlar yüklenmeliydi unuttum! Saçma sapan giden bir süreç sonrasında isteksiz de olsa en azından buralarda olduğumu belirtmek için bu yazıyı yazıyorum. Bir sürü mim yazısı geldi ama arkdaşlar kusura bakmayın ne yazık ki cevaplayamayacağım. Halimden dem vurup kısa keseceğim.

bisiklet arka planBir çokları gibi ben de tatilde memlekette; ailemin yanındaydım. Bu süreçte internet bulmakta zorlandığım için sıkça giremedim nete. Ardından bilgisayarımın harddiski yandı ve ne yazık ki 4 yıllık birikimim çöpe gitti. Ben de bu olaydan sonra iyice soğudum ve nete çok az girmeye başladım. Bir süre bilgisayarımı yaptırmadım ve boş boş zaman geçirdim. 2 hafta kadar sonra eski bir laptopumun harddiskini bozulan laptopuma taktık ve şu anda çok şükür bir problem yok. Nete girme konusunda aletim-edevatım var yani… Ama ne yazık ki artık bir tiyatroda çalıştığım için zaman konusunda sıkıntım var. Allah var; her gün gitmiyorum ama gittiğimde hem dekor, hem de ışıkla ilgilendiğim için uykusuz geceler geçiriyorum diyebilirim. Yani ortalama haftada 3-4 gün gidiyorum ama kalan günlerde de dinlenmeye ihtiyacım oluyor. Merak edenler için; Tiyatro Adam’da işe başladım.

Durum budur arkadaşlar; şimdilik sağlıcakla kalın. Bu yazı sadece bir durum tespitidir.

Yazar hakkında

Çağrı

Ekim 87'den bu yana nefes alıp veren bir beşer. Çokça şaşar.

Yorum bırak

13 yorum

 • Marka tescili, patent kayıt, tse belgelendirme, ce ve hizmet yeterlilik belgelendirmesi yapan çözüm odaklı köklü firma

 • BURADA BİR AÇIKLAMA YAPMAYI UYGUN GÖRDÜM SEVGİLİ BLOG OKURLARI.BÜYÜK HARF OLMUŞ,BAĞIRMADIM,KUSURA BAKMAYIN:)

  öncelikle bloga yazı yazılmamasının sebebi ben ve yazarla olan evliliğimiz değildir. Bir edebiyatçı olarak yazar ile bu konuda seviyeli bir ilişkimiz bulunmaktadır. Kendisinin yazı hayatını can-ı gönülden desteklemekteyim ancak kendisi ne hikmetse yazılacak onca konu yaşanıyorken zaman ayırıp yazamamaktadır. Hatta bana “şunu yazacağım ayrıntıları aklında tut, bana hatırlat” demesine rağmen bir türlü o rehaveti üstünden atamamaktadır.
  Kısaca suç benim değildir. Yazarımızın daha çok yazı yazmasını ben de temenni ediyorum.

  Kusura bakma sevgilim ama bu açıklamayı yapmak zorunda hissettim kendimi:)

  İMZA: KÖTÜ KADIN SÜHEYLA 🙂

 • Bu ara pc’den yana sıkıntılıyım ama ofiste falan sürekli girmeye çalışıyorum buraya. Abicim yaz ya.. Yazmasan da her gün girerim de yaz be :/

 • Hergün girip bakıyorum acaba yeni bir yazı var mı diye ama yok. :/ 1 sene önceki Suskumru’yu özledik be abi.

  • İnan ben de çok özledim İsmail ama içimden gelmiyor be. Oturuyorum bilgisayarın başına boş boş bakıp çıkıyorum. İnşallah yakında döneceğim.