Sarımsaklı Plajı ile ünlü, huzurlu ve sakin bir tatil geçirmek isteyenlerin en çok tercih ettiği adres olarak karşımıza çıkan Ayvalık’ta uygun Ayvalık otel fiyatları ile konaklayabileceğiniz pek çok otel seçeneği sizi bekliyor. Yer bulma konusunda sıkıntı yaşamamak için Ayvalık tatillerinizi en kısa sürede organize etmelisiniz…

 

22 adaya sahip olması ve sadece doğal güzellikleri ile değil tarihi dokusuyla da ilgi çeken bir yer olması sebebiyle Ayvalık, her dönem tatilcilerin en çok tercih ettikleri bölgeler arasında yer alıyor. Tatilcilerin gözde beldeleri arasında yer alan Ayvalık, Balıkesir’de en sevilen beldelerden biri olarak da karşımıza çıkıyor. Erken rezervasyon dönemlerinde tatil planlarınızı gerçekleştirdiğiniz zaman daha uygun Ayvalık otel fiyatlarıile konaklama olanağı bulabileceğiniz bölgede denizin, kumun ve güneşin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Şehrin gürültüsünden uzakta, keyifli ve huzurlu bir tatil geçirmek isteyenler için en doğru adreslerden biri olarak karşımıza çıkan Ayvalık’ta yapabileceğiniz pek çok eğlenceli aktivite ve gezip görebileceğiniz pek çok yer bulunmaktadır. Doğal güzelliklerini tarihi dokusuyla birleştirmeyi başaran nadir yerlerden biri olan Ayvalık’ta yapacağınız tatiller sırasında asla sıkılmayacağınızdan ve eğlenceli zaman geçireceğinizden emin olabilirsiniz.

İrili ufaklı pek çok adaya sahip olması sebebiyle görsel açıdan da tatilcileri memnun edebilecek yerler arasında olan Ayvalık’ta tatilinizi çok daha keyifli ve eğlenceli bir şekilde geçirebilmeniz için çeşitli su ve doğa spor aktivitelerinin gerçekleştirildiğini görebilirsiniz. Buna lüks ve konforlu Ayvalık otellerinde uygun fiyatlarla konaklayabilecek olmanız eklendiği zaman bölgede tatil yapmak çok daha doğru bir karar olarak karşımıza çıkabiliyor.

Şeytan Sofrası, Cunda Adası, Sarımsaklı Plajı, Bedavut Plajı, Saatli Cami, Taksiyarhis Kilisesi ve Ayvalık Körfezi gibi tarihi ve doğal pek çok gezilecek yer imkânını konuklarına sunan Ayvalık’ta her gün yapabileceğiniz farklı aktivite seçeneklerini bir arada bulabilmeniz mümkün olacaktır. Bu da tatil sırasında hiçbir gününüzü boş geçirmemeniz ve unutulmaz anılarla tatilinizi tamamlayabilmeniz bakımından yararınıza olacaktır.

Ayvalık’ta geçireceğiniz tatilleriniz sırasında düşük otel fiyatlarıile konaklama imkânı yakalayabilmek istiyorsanız online seyahat acentelerinin size sunduğu indirimli fiyat avantajlarından faydalanmanız yararınıza olacaktır. Bu sayede lüks ve konforlu otellerde daha düşük bütçelerle konaklama ve tatilinizi daha uzun tutma olanağına sahip olabilirsiniz. Bu konuda www.otelfiyat.com  size sunduğu erken rezervasyon indirimlerinden mutlaka faydalanmalısınız.