Kendimi bildim bileli televizyon karşısında olmayı severim ama son yıllarda çok fazla zaman geçiriyor olmamdan dolayı eşimle birlikte televizyonun karşısında geçirdiğimiz zamanı azalttık. Artık daha nitelikli programlar izliyoruz. Yalnız aramızda kalsın, eşim evde olmadığında tv karşısında uyumayı ve zaman geçirmeyi halen çok seviyorum. Bizim koltuklar televizyona karşıdan bakmadığı için uzun zaman oturduğumda belim ağrıyor ama olsun 🙂 Bu durumu kurtarmak için adamlar yememiş içmemiş tv koltuğu diye bir ürün çıkarmışlar. Ben de bu koltuklara önce çok film izleyen en yakın arkadaşım Kerem sayesinde aşina oldum. Geçtiğimiz yaz evlendi ve evlenirken de tv koltuğu almayı ihmal etmedi. Düşündüm, taşındım ve yeni bir ev alırsam, yani kiradan kurtulursam bu koltuklardan almaya karar verdim ben de… Bu noktada da kısa bir araştırma yaptım. Gelin araştırmalarım sonucunda beğendiğim tv koltuğu seçeneklerine bir bakalım. Seçtiğim koltuklar YATSAN’dan.

 Palermo tv koltuğu 

palermo-tv-koltugu

Eğer tek başınıza televizyon karşısında keyif çatmak istiyorsanız bu koltuk tam size göre! Yatış pozisyonunun ayarlanabilir olması, ayaklarınızı uzatabileceğiniz bir mekanizmaya sahip olması gibi etkenler onu evin baş köşesine koymak için yeterli sebepler. Ha bir de unutmadan; bu koltuğa “Baba koltuğu” yakıştırması da yapılıyor.

 Milano yataklı koltuk! 

milano-yatakli-koltuk

Eğer koltuğunuz ya da kanepeniz çok hızlı biçimde yatağa dönsün. Transformers’ı izlerken bir anda filme de benzer şeyler gerçek hayatta olsun istiyorsanız bu koltuğu seçmenizi öneririm. Son derece rahat göründüğünü de ifade etmem lazım. Üstelik 100’den fazla renk çeşidi de varmış. Ee daha ne olsun!

 Wellington Köşe Oturma Grubu 

wellington-kose-oturma-grubu

Yok arkadaş, benim ailem geniş. Ya da geniş geniş yatmak isterim diyorsanız da size önerim Wellington olacaktır. İster televizyona karşı ayaklarınızı uzatın, ister televizyona paralel yatın. Ortada duran pufa da yiyeceklerinizi, içeceklerinizi koyun. Üstelik misafirleriniz için de son derece uygun bir oturma alanı olacaktır. Sonra gelsin muhabbetler. Kumaş, süet ya da deri seçeneklerinden ve 100’den fazla renk tonundan seçim yapmak zor olsa da iyi bir tercih olduğunu söylemeden geçemeyeceğim. Ha bir de odanıza göre ölçü seçenekleri de bulunuyormuş.

Ben bu seçimleri Yatsan‘ın sitesinden yaptım. Siz de ya sitesinden ya da fiziksel showroomlardan fikir alarak seçiminizi yapabilirsiniz.