Ülkemizde en fazla tercih edilen 3D oyun sitesi 3DOyuncu.com yenilendi. Daha önce mavi bir arayüzle kullanıcılarını karşılayan sitede bir yenilenmeye gidildi ve arayüz tasarımı kırmızı ve gri ağırlıklı olarak yenilendi. Böylelikle görsellik anlamında daha çekici bir hale gelen 3D Oyunlar oyunseverleri bekliyor. Flash oyunlardan daha kaliteli bir grafik ve ses düzeyi olan 3D Oyunlarda uzun zaman geçirilmesinin garantisini veriyorum.

3d oyuncuYenilenme esnasında sadece arayüzde değişime gidilmedi. Kullanıcı dostu bir site için bir çok değişiklik yapıldı. Bunları kısaca sıralayacak olursak:

  • Oyunların daha hızlı yüklenmesi ve daha kaliteli biçimde oynanması için altyapıda bir çok geliştirme yapıldı.
  • Flash oyun severlerin de güzel vakit geçirebilmesi için oyun havuzuna bir çok flash oyun eklendi.
  • Online oyun severler de düşünülerek siteye bir çok farklı online oyun yüklendi.,
  • Ayrıca yakın zamanda üyelik sistemine geçileceği belirtiliyor. Bunun için kesin tarih belli olmasa da çok yakında bu sisteme geçileceği açıklandı. Üyelik sistemi ile oyunseverler daha önce oynadıkları oyunları arama zahmetine girmeyecek; Mesela 3D Ferrari oynamak isteyen bir kullanıcı direkt olarak üye girişi yaptıktan sonra daha önce oynadığı oyunlara ulaşabilecek.

3d-ferrari-3doyuncuÜlkemizde bilgisayar oyunları sektörü göz önüne alındığında en fazla tercih edilen oyunlar sıralamasında spor oyunları, yarış oyunları, bebek giydirme oyunları gibi oyun kategorileri başı çekiyor. Flash oyunlar ve 3D oyunlar arasında bir kıyas yapacak olursak şunu söyleyebiliriz: 3D oyunlar yüksek grafik ve ses kalitesiyle bir kaç adım önde. Bu oyunlar arasında ise 3D Araba Oyunları en fazla tercih edilen oyunlardan.

936281_556542054368746_146140437_nTüm bu oyunların yanında diğer kategorilerde de bir çok oyun bulunuyor. Oyunları sadece çocukların değil, çocuk kalanların da oynadığını düşünecek olursak sayısız kategoride sayısız oyuna ulaşmak mümkün. Hem dünyada hem de ülkemizde oyun severlerin en fazla üzerinde durdukları noktalardan biri bir an önce yeni çıkan oyunları bulup oynamak. Flash ve 3D Oyunlar arasında En Yeni Oyunları oynamak için tek yapmanız gereken 3D Oyuncu.com adresine gitmek. Burada istediğiniz her türlü oyunu yüksek ses ve görüntü kalitesinde bulabileceğinizden şüpheniz olmasın.