Türkiye’nin En Hızlı ve Kaliteli Video Çözüm Servisi; VideoSanat!

Tanıtım filminden online videoya, müzik klibinden reklam filmine, infografik videolardan etkinlik videosuna kadar iş ve eğlence dünyasının ihtiyaç duyduğu nitelikli video prodüksiyon hizmetlerinin tamamı VideoSanat tarafından tek bir çatı altında sunuluyor. Günümüzün ve geleceğin en etkili iletişim aracı olan videoların üretimi konusunda hızlı ve kaliteli çözümler sunan VideoSanat, teknoloji ile estetiği bir araya getiriyor ve hizmet sunduğu markalara değer katan videolar tasarlıyor.

 

Tanıtım Filmi ve Online Videoların Önemi

Tanıtım filmi, infografik tanıtım filmi ve online videolar, bir işi anlatmanın en etkili yöntemidir.WeAreSocial’ın 2016 yılı için yayımladığı rapora göre Türkiye’de aktif internet kullanıcı sayısı 46,28 milyondur. Yani sağlık, yaş vb. sebeplerden internet kullanamayacak kişiler göz ardı edildiğinde geriye kalan nüfusun neredeyse tamamının “aktif internet kullanıcısı” olduğu görülmektedir. Kocaeli Üniversitesinin gerçekleştirdiği bir çalışmaya göre ise; internet kullanıcılarının %97,5’i her gün mutlaka video içerik tüketmektedir. Yani artık iletişim stratejilerinin başarıya ulaşması için tanıtım filmi ve online video gibi video içerikler kullanmak kaçınılmaz bir hale gelmiştir. Pazarlama dinamiklerinin sürekli değiştiği ve geliştiği günümüzde, dünya trendlerini takip eden ve her biri alanında uzman kişilerden oluşan kadrosuyla VideoSanat, Türkiye’deki eğilimleri göz önünde bulundurarak küresel iletişim dinamiklerini, tasarladığı videolara entegre ediyor ve markaların iletişim stratejilerinin başarıya ulaşmasını sağlıyor.

Tanıtım filmleri hakkında daha detaylı bilgi almak için tıklayınız:http://www.videosanat.com/tanitim-filmi

Neden Tanıtım Filmi Video Linki: 

Video Prodüksiyon Hizmetlerinde Yaratıcı Çözümler

Video prodüksiyon hizmetlerinde “nitelik” ve “işlevsellik” konularını esas alarak hizmet sunan VideoSanat, Beşiktaş’taki üst düzey stüdyolarında, iletişim dinamiklerine hakim ve estetik algıları yüksek ekibiyle, çözüm ortağı olduğu markalara değer katan yaratıcı video çözümlerine hayat veriyor. Gerçekleştirilen hedef kitle analizi, sektör analizi ve bencmarking çalışmaları neticesinde elde edilen veriler doğrultusunda hayata geçirilen video prodüksiyon projeleri, hedef kitle üzerinde maksimum etkileşim oluşturarak müşteri sayısının artmasını sağlıyor.

Tanıtım Videosu ve Tüm Video Prodüksiyon Hizmetleri VideoSanat’tan!

Tanıtım videosu,infografik video, infografik tanıtım filmi,online video, viral video, etkinlik videosu, ses & müzik prodüksiyonu gibi video ihtiyacı duyulan her konuda eksiksiz çözümler sunan VideoSanat’ın hayat verdiği tanıtım videoları ve diğer tüm video prodüksiyon hizmetleri, alanında ses getirerek hem hizmet sunulan sektöre hem de markaya değer katacak şekilde projelendiriliyor. VideoSanat, bugünün ve geleceğin en etkili iletişim aracı videolar konusunda hızlı, kaliteli ve kreatif çözümler sunuyor!

İnfografik videolar ile ilgili detaylı bilgi için: http://www.videosanat.com/infografik-video/