Hayatının neredeyse hiçbir döneminde uzun süreli olarak saat kullanmamış biri olarak şu sıralar bir devrim yapma noktasındaymış gibi hissediyorum. Yani saat takma alışkanlığı olan bir adama dönüşebilirim.

1993 yılında ilk saatimi almıştım. Almanya’dan halam hediye getirmişti. Analog bir saat olmasına karşın bir hayli ilgi çekiciydi. 3-4 ay kadar kullandım onu. Sonra Takvimler 1995’i gösterirken sünnet olduğumda eniştem o zamanlar adam saati diye tabir edilen analog saatlerden takmıştı hediye olarak. 1 sene kadar da onu kullandım. Sonra gel zaman git zaman Casio meraklısı oldum. 2 sene falan Casio saatleri kullandım. O alarmı ve kronometresi olan zamanının teknoloji harikası saatler. Aynı zamanlarda kendi tuşları olan hesap makineli bir saate kullandım. Hatta hatırlıyorum, Atatürk yaşasaydı o an kaç yaşında olurdu diye merak edip süper lüx teknolojik saatimle hesaplamıştım. Tabi bu sırada kısa süreli kullandığım, bir heves satın alıp 2 kez taktıktan sonra kenara koyduğum saatlerim oldu ama hiçbir saati uzun süre takamadım. İşte bu düşüncemi kırdıracak bir marka var: UpWatch!

Benim saat takmama sebebim kolumda bir ağırlık olmasını istememem. Ayrıca kaba bir görüntü gibi geliyor. Upwatch ise bu sıkıntıyı ortadan kaldırabilecek derecede ergonomik saat modelleri ile karşımıza çıkıyor. Kolunuzda hissetmeyeceğiniz derecede hafif modellerin yanında ayrıca kişiselleştirilebilir akıllı saat modelleri de ayrı bir hava katıyor.  Bazı modellerde üst kısımlarda kişiselleştirme yapılırken, bazı modellerde ise yanlarda kişiselleştirme yaparak kendinize özel ayrıntılarla saatinizi zenginleştirebiliyorsunuz.

Neredeyse her türden ve her renkte saatler bulabileceğiniz bu markanın saatleri sizi herkesten bir adım önde hissettirmek amacıyla tasarlanıyor. Üstelik özel günlerde müşterinin yüzünü güldüren indirimler de mevcut. Eğer “Anneler Günü” için annenize henüz bir hediye almadıysanız size önerim mutlaka ve mutlaka hediye saat modelleri seçeneğini değerlendirmeniz olacaktır.

Markanın akıllı saatleri ile ilgili daha detaylı bilgi edinmek isterseniz şu video size yardımcı olacaktır.