Özellikle büyük boyutlardaki dosyaları göndermek oldukça uzun ve sıkıcı bir süreci beraberinde getiriyor. Mail ya da farklı platformlarla büyük boyutlu dosya göndermek imkansıza yakın. Bu işe yarayan çeşitli platformlar olsa da onların da problemsiz olduğunu söylemek güç. Ben bu yazıda yeni nesil bir bulut (cloud) depolama servisi olan ve bu sayede dosya aktarımı çok hızlı bir şekilde gerçekleştirebilen bir hizmetle sizi tanıştırmak istiyorum.
Dosya gönderme sürecine daha başlamadan ‘üye ol’ yazısını görür görmez bir dakikamızı dahi üye olmakla harcamak istemiyoruz. Evet, birçok hizmet mevcut dosya göndermeniz için, ama oturum açma ve üye olma şartıyla. Fakat siz bir dakikanız dahi olsa zamanınızı üye olmak ya da oturum açmakla harcamak istemiyorsanız, TRtransfer tartışmasız sizin için en iyi dosya transfer sitesi olacaktır.

kolay dosya transferi: trtransfer

kolay dosya transferi: trtransfer

TRtransfer Nedir?

TRtransfer, İstediğiniz herhangi bir kişiye ya da firmaya göndermek istediğiniz yüksek boyutlu dosyaları hızlı ve kolay bir şekilde iletmenizi sağlayan dosya paylaşım sitesidir. Arayüzünde bulundurduğu sanatsal ve tasarımı hoş görseller ile birlikte animasyonlu arkaplanları sizi şaşırtacak derecede başarılı ve kullanıcı dostu bir dosya aktarım ve paylaşım sitesidir. TRtransfer ile ücretsiz dosya yüklemek oldukça kolay ve eğlencelidir. Video, resim, gif, müzik vb. gibi dosyalarınızı 4 GB’ ta kadar yükleyebilir ve rahatça karşı tarafa iletebilme imkanı sunmakta. Zamanımız da internetin yaygın kullanımı ve teknolojinin gelişmesiyle tasarım dünyası da popülerliğini kat kat arttırdı. TRtransfer bu durum da şirketler, reklam ajansları, matbaalar, yayınevleri, eğitim-öğretim gibi vb. birçok kurumları kaplamaktadır. TRtransfer’in anlaşılır ara yüzü sayesinde, kolay dosya aktarımı ile büyük dosyalar aktarın.

TRtransfer Kullanımı

trtransfer nasıl kullanılır

trtransfer nasıl kullanılır

TRtransfer‘in kolay ara yüzü kadar kullanımı da çok kolay. İlk olarak e-posta yoluyla göndermek için gönderenin e-posta adını yazın, hemen altındaki boş yazı alanına ise alıcının e-posta adını giriniz. Adresleri girdikten sonra hemen yukarıda ki dosya seç ibaresine tıklayarak 4 GB’ı geçmeyecek dosyalarınızı seçip ‘Aktar’ kutucuğuna basarak dosyalarınızı yollayın. Ayrıca özel dosyalarınız arası ‘Aktarımı şifrele’ seçeneği ile karşı tarafla aktarımınızı şifreleme yoluyla koruyabilirsiniz. Detaylı bilgi için TRtransfer’in Sistem Nasıl Çalışır? sayfasını ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

TRtransfer’in sizlere sağladığı kolaylıklar;

  • Ücretsiz dosyalarınızı aktarabilir,
  • 4 GB’ta kadar dosyalarınızı gönderebilir,
  • Basit ara yüzü ile kolay kullanım sunar,
  • İstediğiniz özel dosyalarınızı şifreleyerek gönderme,
  • Mobil cihazlar için kolay kullanım,
  • Yüklediğiniz dosyaları e-posta adresine yollanması,
  • Gönderdiğiniz dosyaların ardından gelen ‘iletildi’ bildirimi,
  • Gönderilen dosyayı 7 gün boyunca ücretsiz depolama,
  • Birden fazla dosya gönderme.

Peki, Neden TRtransfer?

Çünkü, size oturum açma ya da üye olma şartını koymadan zahmetsizce dosya yollamanızı kolaylaştırıyor. Büyük dosyalar aktarın, mesela büyük dosyaları USB yoluyla da bilgisayarınıza aktarabilirsiniz. Peki, başka bir şehir veya ülkedeki arkadaşınıza gönderebilir misiniz? İşte TRtransfer için çok kolay, 4 GB ‘ta kadar size ücretsiz dosya yüklemeniz için TRtransfer yardımcı oluyor.