Toptan tesettür giysileri ve aksesuarları almak denildi mi akla gelen güvenilir bir isimdir Asyhan Moda! Neden mi? Çünkü kadın tesettür giyimin tüm isterlerine yanıt vermekle kalmayıp; ürünlerinde hem kaliteyi, hem de uygun fiyatı bir arada dengeleyerek nitelikli bir duruş sergilemiştir. Sadece ülke içinde değil ülke sınırları dışına da toplu satış yapan Ayshan Moda’nın güvenilirliği ise toptan tesettür giyim siparişinde bu ismi tercih etmenin bir diğer nedeni.

“Dünyaya sorunsuz kargo” mottosuyla hareket eden Ayshan moda’da sipariş edilen ürünler  güvenilir ve disiplinli bir çalışma sistemiyle alıcısına telsim edilir. Ayshan moda’nın toptan piyasaya sunduğu ürünler Fas, Cezayir, Irak, Lübnan, Tunus, Kuveyt, Fas, Mısır, Kenya, Dubai, ABD ve tüm Avrupa ülkeleri gibi oldukça geniş bir alana ulaşmaktadır.

Hem kaliteli hem de uygun fiyatlarla, ulaşımda gösterilen titizlikle toptan tesettür giyimde Türkiye sınırları dışına taşan bir isim Ayshan Moda!

Toptan Tesettür Kıyafetleri ve Aksesuarları

Tesettür giyim toptan satış konusunda güvenilir bir isim olan Asyhan moda; ister günlük hayatın formuna uygun giysiler olsun, ister şıklık gerektiren ortamlara karşılık gelecek giysiler olsun, şık, rahat, spor, klasik her tarza yanıt verecek bir konsepte sahip.

Toptan tesettür giyimde bekleyen seçenekler neler, gelin birlikte göz atalım:

  • İşlemeli kol detayları, hakim yaka ve içten gizli düğme modeliyle astarsız, parada kumaştan üretilen feraceler 38 bedenden 50 beden aralığına kadar toptan tesettür giyim çeşitlerinden biri. Bebe mavisi, inci üzüm, inci zümrüt, ,nci mürdüm gibi renk seçenekleriyle çeşitlilik içermektedir.
  • Bahar desenli elbiseler, kolları büzgülü, kalın manşetli elbiseler, volanlı ve desenli büzgü yaka elbiseler, desenli yakalı ve alt kısmı fırfırlı elbiseler, beli fırfırlı düğmeli elbiseler, birden fazla renk ve desen seçenekleriyle toptan tesettür giyim seçenekleri arasında.
  • Sağ omuzdan fırfır detaylı, altı geniş açılan elbiseler, saten aerobin elbiseler, yakası fırfırlı, beli büzgülü elbiseler, yine yaka fırfırlı beli kemerli elbiseler, dört cepli, uzun kemerli elbiseler, kemer kol detaylı elbiseler, ay çiçek nakışlı elbiseler de yine birden fazla renk seçeneğiyle piyasaya sunulmuştur. Çeşitleri bununla bitmeyen Ayshan moda,  düğme detaylı belden oturmalı elbise, motif desenli elbise, şifonlu fırfırlı elbise, kolu şifon detaylı elbise, mehran elbise, taş tokalı elbise, kadifeden taş baskılı elbise modelleriyle şıklık gerektiren ortamlar için zengin bir seçenek katalogu oluşturmaktadır.
  • Takım elbise modelleri de gözden kaçırılmaması gereken toptan tesettür giyim seçenekleri arasındadır. Pek çok renk seçeneği olan dökümlü ceket pantolon takımlar, motif desenli etekli takımlar, şerit detaylı spor takımlar, balon kol ceket pantolon takımlar, mila etek takımlar, taşlı siyah takımlar gibi hem şık hem de rahat ve spor giyime karşılık gelecek çoklu çeşitleriyle tesettür giyim alıcısına sunulmuştur.
  • Elbiselerin yanı sıra, kap, toptan kaban, toptan tunik, şal, kot, trençkot, toptan abaya modelleriyle de toptan tesettür giyim için pek çok renk ve tasarımla ilgilisine tercih zenginliği içinde bir konsept oluşturmuştur.

Toptan tesettür giyim de iç rahatlığıyla tercih edilecek bir isim olan Ayshan moda’nın web sayfasına bakarak istediğiniz ürün ve çeşitleri hakkında sipariş verebilir, güvenilir şekilde elinizde olacağına rahatlıkla inanabilirsiniz.