Site tanıtımları

THY ile Gaziantep Uçak Bileti Kampanyası

Yazar: Çağrı

İstanbul’da oturuyorum ve arkadaşım askerde, acemi askerliğini yapmak üzere Gaziantep’te askerlik yapmakta. Ben de onun yemin törenine gitmek istiyorum. Yalnız çok mesafe olduğundan otobüs ile gidilecek gibi gözükmüyor o yüzden uçak ile gitmeyi düşünüyorum hem de 1 günde halletmiş olacaktım. Hem de dönüşte arkadaşım da benimle dağıtıma gitmek için benim ile İstanbul’a gelecekti. O yüzden vakit önemli olacak bizim için, ben de Uçak Bileti bakmaya başladım. Uygun saatte ucuz bilet bulmam gerekiyordu. Araştırmalarıma göre o tarihte uygun bilet buldum.

ucak_bileti_logo

Türk Hava Yolları uçak biletinin diğerlerine göre daha ucuz olduğunu gördüm, oysaki daha pahalı olduğunu düşünüyordum. Buda beni sevindirdi çünkü THY hizmetleriyle, konforluyla ve büyüklüğü ile ün yapmış bir havayolu firması idi. Bende Türk Hava Yollarından, Gaziantep’e gidiş için kendime tek yön bilet dönüş içinde arkadaşımla ile birlikte kendime tek yön uçak bileti satın aldım. Daha sonrada arkadaşım aradığında ona bu haberi ilettiğimde sevindi. Çünkü Giderken Otobüs ile gittiğinden o kadar yolun otobüs ile çekilmeyeceğini söylemişti. Benim de uçak bileti almam onu sevindirmişti.

Biletin fiyatını sorduğunda söylediğim rakamın hemen hemen otobüs ile yakın bir fiyatta olduğunu ve yolda harcadığı paranın yanında çok uygun olduğunu söyledi. Ben de ucuz olmasının sebebinin Türk Hava Yolları Kampanyaları olduğunu söyledim. Uçak biletini erken almanın ve kampanyaları takip etmenin faydaları, her zaman daha karlı oluyorsun. Hazırlıklarımı yaptıktan sonra Gaziantep’e uçtum ve çok memnun kaldım. İyi ki Türk Hava Yolları Kampanya yapmışta uçak ile geldim çokta kısa sürdü yemin törenine katıldıktan sonra, arkadaşımın çıkması için askeriyenin önünde bekledim geldiği gibi İstanbul’a uçmak için can atıyordu çok mutluydu. Birde 3 saat sonra ailesiyle buluşunca daha da mutlu oldu. Bu şekilde THY kampanyasından faydalandık.

Yazar hakkında

Çağrı

Ekim 87'den bu yana nefes alıp veren bir beşer. Çokça şaşar.

Yorum bırak

1 yorum

  • proteinin açıklaması, protein açıklama, protein açıklamaları, protein acıklaması, regenerasyon nedir, proteinler açıklamaları, protein tozu yapılış tarifi, protein ile ilgili herşey