0027963Tesettürlü olup mayo giyemem demeyin artık tesettürlü bayanlar içinde mayo çeşitleri bulunmakta. Eğer tesettürlü iseniz ve denize havuza girmek isterseniz sitemiz sizler için mayo çeşitlerinden tesettürlü mayo üretiyor. Kapalı bayanların tercih ettiği mayo çeşidi olup kapalılıkta da denizin keyfini çıkarın istedik. Kendinizi rahat hissedebileceğiniz ve birçok çeşitleri ile sitemizde mayolarımız bulunmakta. Mayo modellerinde kapalı bayanları da düşünüp rahatça denize ya da havuza girmeleri için mayoda tesettüre de yer verdik. Birbirinden farklı renk seçenekleri ve modeller ile yazın rahatlığını keşfedin.

Bir diğer adıyla haşema da denilen tesettür mayo kapalı bayanlar için rahatlıkla denize ve havuza girmeyi hedefliyor. Sitemizde tesettürlü bayanlar için uygun fiyatlara mayolar bulunmaktadır. Deniz ve havuzun ferahlığını yaşayın diye her geçen gün sizler için daha fazla seçenek sunuyoruz.  Denize girmeyi seven tesettürlü bayanlar için çok büyük bir fırsat oluşturduk. Yaz günlerinize keyif katalım diye uygun fiyatlara tesettürlü bayanlar için farklı çeşitlerde mayolarımız bulunmakta. Renk ve model alternatifi bulunmakta olan mayolarla birbirinden güzel seçenekler sunuyoruz. Her bedene uygun mayo çeşitleri olup fiyat konusunda sizleri kampanyalarla buluşturuyoruz. Kapalı hanımlar için özel mayolar tasarlayarak yazın ve denizin güzelliğini keşfetmelerini sağladık.

Yaz geldi ve tesettürlüyüm diyorsanız denize girmenin rahatlığını sitemizin tesettür mayo modelleri kategorilerinde bulabilirsiniz. Denize girmeyi seven tesettürlü bayanlar için ürettik ve uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz. Tesettürlü bayanlar yazın ve denizin güzelliğine rahat mayolarınızla doyamayacaksınız. Tesettürlü olup denizi sevenler için yazın vazgeçilmez parçası olan bu mayo çeşidi kapalı olanla için birçok kolaylıklar sunmakta. Yani tesettürlüyüm ve mayoya ihtiyacım var diyorsanız sizlere kaliteli mayoları kaçırılmaz kampanyalar ve cazip fiyatlar ile karşılıyoruz. Sitemizi ziyaret edin kampanyalardan faydalanma şansı yakalayın.