Tulum, kadın modasında kendine her daim yer bulmayı başaran eşsiz parçalardan biri. Tek parça oluşuyla bizleri kombin derdinden kurtarması, gerek şık gerek sportif tarzlara uygun modelleri bulunması sebebiyle de daha uzun yıllar moda dünyasında adını altın harflerle yazdırmaya devam edecek gibi görünüyor.

Tulum, tesettür dünyasında da her geçen gün daha fazla tercih ediliyor. Her geçen gün daha fazla kişiye hitap eden tesettür tulum modelleri sayesinde tesettür kombinleri arasında kendini sık sık görüyoruz.

Peki Tesettür Tulum Nasıl Olur?

Tesettür tulum özellikleri açısından bakacak olduğumuzda dökümlü kumaşlar, uzun kollar gördüğümüz gibi salopet olarak da tulumlar görüyoruz. Dökümlü kumaşlardan yapılan tulumlar daha şık daha ağır dururken salopet tulumlar çok daha sportif duruyor. Salopet tulumlar alıştığımız tarzda kot olabileceği gibi normal kumaşlardan da yapılabiliyor. Hem şık hem rahat bir tercih olan salopet tulumları içine uygun bir bluzla tercih edebilirsiniz.

Tesettür Tulum ve Şal Kombini

Tesettür tulum denince akla genelde şal geliyor. Ancak tulumlarla eşarpların da son derece güzel göründüğünü söylemeden olmaz. Bu, tamamen sizin tercihinize bağlı. Günlük hayatınızda en çok hangi parçayı kullanmayı seviyorsanız tulum kombininizde de o parçayı doğru şekilde kullanacağınızdan hiç şüphemiz yok.

Elbette şal kullanırken de eşarp kullanırken de esas önemli olan renk uyumuna ve tabii ki kumaş uyumuna dikkat etmek.

Abiye Tesettür Tulum

Tesettür abiyelerde hep aynı tarzları görmekten sıkıldıysanız en yakın davette bir de tulum modellerine göz atmanızı öneririz. Kullanılan şık kumaşlar, gösterişli detaylarla her davette göz alacak tesettür tulum abiye modelleri arasından siz de zevkinize uygun olanı seçebilirsiniz. Uygun bir stiletto ve şal ile tamamlayabileceğiniz abiye kombininizde çanta detayını da unutmamanızı öneririz.

Son olarak tesettür tulum fiyatları konusunda konuşmak gerekirse herkesin cebine göre bir tulum bulacağından emin olduğumuzu söylemek isteriz. Ancak elbette kullanılan kumaşlar, aksesuarlar fiyatı etkileyecektir. Mesela günlük hayatta kullanacağımız bir tulumla şık bir davette kullanacağımız tulumun aynı fiyatlarda olması elbette çok zor olur. Bu sebeple bütçeyi doğru belirlemek ve tesettür tulumu nerede kullanacağımıza göre doğru bir seçim yapmak çok önemli.