Tesettür giyime farklı bir soluk getiren Pınar Şems markası her daim yeni sezon ürünleri ile modanın nabzını tutmayı ve bir tık ötesinde olmayı başarıyor. Kapalı bayanlara özel olarak hazırlanan koleksiyon içinde bayanların hem rahat edebilecekleri hem de kendilerini özel hissetmelerini sağlayacak olan parçalara yer açıyor. Usta ve ince işçilik ile üretilen koleksiyon parçalarında en kaliteli kumaşlara yer açılıyor. Farklı ve idealı tasarım abiye modellerini özel gün ve gecelerinizde rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Sadece düğün ve çeşitli cemiyetlerinizde değil aynı zamanda nişanınızda da tercih edebileceğiniz ürünleri Pınar Şems markasının koleksiyonu içinde görmeniz mümkün. Birçok farklı markayı aynı çatı altında birleştiren ve uygun ödeme seçenekleri ile dikkat çeken Tesettür Abiye, Pınar Şems markasına ait olan ürünleri de koleksiyonu içinde yer verdi.

Pınar Şems Koleksiyonu

Tesettür Abiye adresinde yer alan onlarca farklı model içersinde beğeninize uygun olan modeli detaylı olarak inceleyebilmek için ürün üstüne tıklamanız eterli. Bedeninize göre seçiminizi yaparak anında ürünü satın alabilirsiniz.

Sitede yer alan Pınar Şems koleksiyon parçalarında renklerin uyumundan yararlanılan modellerin yanı sıra denli ve tek renk olan seçimlere de yer açıldı. Pınar Şems markasının abiye koleksiyonunun yanı sıra başlık tasarımlarını da site üstünden satın alabilirsiniz. Farklılığı ve ayrıcalığı hissetmenizi sağlayacak olan başlık ve abiyenizi kombin olarak satın almanız da mümkün.

Pınar Şems Ürün Alımı

Pınar Şems markasına ait olan özel koleksiyon parçalarını inceleyerek beğeninize hitap eden ürün ya da ürünleri anında sipariş vererek sahip olmanızı sağlayan Tesettür Abiye aynı zamanda satılan her üründe ücretsiz değişim ve iade hakkınızı da saklı tutar. Pınar Şems ve daha birçok markanın ürünlerini http://www.tesetturabiye.com/pinar-sems adresini ziyaret ederek incelemeniz mümkün. Tesettür Abiye ayrıcalığı ile satın alacağınız ürünlerde ödemenizi kredi kartınıza tek çekim ya da taksit seçeneği ile de sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda dilerseniz kapıda ödeme kolaylığı ile ürün teslimatınız sırasında da ödemenizi yapmanız mümkün. Yurt dışından da sipariş vermeniz mümkün.