Ucuz mala para verecek kadar zengin değilim.” diyenlerdenseniz, kaliteyi sadece birkaç seferlik kullanımda çöpe atmayı göze alamayacağınızdan yola çıkarak en çok tercih ettiğiniz temizlik hizmetlerinden birinin kuru temizleme olacağını tahmin etmek hiç de zor sayılmaz.

Kuru temizlemeyle ilgili en doğru bilinen yanlış, kuru temizleme işleminin “kuru” ortamda gerçekleştiğidir. Oysa kuru temizleme etken maddesi “perkloretilen” olan ve kısaca “perk” adı verilen bir çözücüyle gerçekleşir. Bu çözücü kumaş dokusuna zarar vermeden kumaşın ömrünü uzatırken, bir diğer yandan suyla temizlenemeyen lekeleri ortadan kaldırır. Böylelikle giysileriniz uzunca süre yeniliğini korumayı sürdürür.

Bu çözücünün yardımıyla gerçekleşen işlemler sırasında ya en sevdiğiniz ceketiniz kuru temizleme şirketlerinden birinin hatası sonrası kullanılamayacak bir hale gelirse? Sıvı temizleme yapmamış olmanın ne önemi kaldı o zaman? Hele bir de o ceket için ödenen meblağ bir yana dursun, ya ceketin sizin için özel bir değeri varsa? Mesela şu anki pozisyonunuzun mülakatına o ceketle gittiyseniz… Ya da eşinizle karşılaştığınızda üstünüzde o ceket vardıysa? Kısaca o ceket paranın yerine koyamayacağı başka bir değere sahipse sizin için?

Temizlik’te 1 Numara: TemizlikYolda!

İnsan kaynaklı hataların yüzde yüz oranında ortadan kaldırılabileceği iddiasında bulunmak mümkün olmasa da yine de hataları minimize ederek en çok tercih edilen ve en kaliteli hizmeti veren kuru temizleme şirketleri adresine sadece bir tıkla ulaşmak mümkün.

Temizlikyolda.com sitesi üzerinden Türkiye’de on bir il ve ayrıca Kıbrıs’ta hizmet veren kuru temizleme firmalarına ilişkin en güncel kullanıcı yorumlarını elde edebilir ve siteye üye olarak kuru temizleme firmalarından almış olduğunuz hizmetlerle ilgili yorumlarınızı paylaşıp diğer kullanıcıların da en profesyonel ve en kaliteli hizmeti almasını sağlamaya yardımcı olabilirsiniz.

Site üzerinden ayrıca kuru temizleme fiyatlarına erişmeniz de mümkün. Kuru temizleme firmalarının belirlemiş olduğu kuru temizleme fiyatları içinden kıyaslama yaparak, aldığınız hizmetlerin yaptığınız ödemeyi karşılayıp karşılamadığıyla ilgili kullanıcı yorumu oluşturabilirsiniz. Mümkün olabildiğince adil olmayı da göz ardı etmeden tabi. Kaliteli hizmetleri ile Temizlik Yolda karşınızda.

Temizlik Yolda ile ilgili çok daha fazla detay öğrenmek isterseniz temizlikyolda.com web sitesine girebilir veya resmi sosyal medya sayfalarından takip edebilirsiniz:

https://www.facebook.com/temizlikyolda
https://instagram.com/temizlikyolda
https://www.youtube.com/user/Temizlikyolda