Cep telefonu teknolojisi çok hızlı ilerliyor ve her geçen gün telefon markaları farklı modeller piyasaya sürüyor. İnternet erişimi sayesinde, sosyal medya kullanımı için akıllı cep telefonları talep edilmektedir. Kullandığımız telefonlar, eski telefonlara göre daha hassastır. Bunun için arıza yapma ve hasar görme ihtimalleri yüksek oluyor.

Güvenilir telefon tamir hizmeti veren teltaks firması, her marka telefonun tamirini güvenli bir şekilde yapıyor. Oluşturmuş oldukları ekipleri ile her marka telefonun tamir ve parça değişim işlemlerini gerçekleştirebiliyorlar. Telefonunuzda bulunan veriler kaybolmadan tamir işlemlerini gerçekleştiriyor ve sağlam olarak teslim ediyorlar. Telefonunuz bir hasar gördüğünde ya da arıza yaptığında, gönül rahatlığı ile teslim edebiliyorsunuz..

Teknik Servis

Telefon teknik servisi olarak verdikleri hizmetlerde, markaya göre özel yazılımlar ve yöntemler kullanıyorlar. iPhone telefonlar için hafıza artırma işlemlerini yapıyorlar. Hafıza yükseltme işlemleri sadece iPhone marka cihazlarda yapılabiliyor. Bu işlemler yapılırken, hiçbir verinizin kaybolmayacağı garantisini sizlere veriyorlar. Teknik servis olarak, müşterinin teslim etmiş olduğu bir telefonu tamir ediyor ve 1 gün içerisinde sahibine teslim ediyorlar.

Teknik servis olarak hizmet verdikleri için telefonunuzda karşılaştığınız her türlü sorun hakkında bilgi alabiliyor ve gerekli onarımların yapılmasını isteyebiliyorsunuz. Daha çok, batarya değişimi, ekran değişimi, ses sorunları gibi problemlerin için başvuruda bulunulduğu belirtilmektedir. Kullanmış olduğunuz mobil cihazların markası ne olursa olsun rahatlıkla ve güvenli bir şekilde tamir yaptırabilirsiniz.

Markalar

Firma, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için çalışmalarını web sitesi üzerinden duyuruyor. Web sitesini ziyaret edenler, hangi marka cihazların tamir işlemlerini yaptıklarını görebiliyor. Markalar bölümünde, ülkemizde kullanılan tüm cep telefonu markaları yer alıyor. Cep telefonu ve tablet cihazları için teknik servis hizmetleri veriyorlar.

Kullanmış olduğunuz cep telefonlarında sorunlar ile karşılaştığınızda, web sitesinde yer alan Whatsapp destek hattı üzerinden iletişim kurabiliyorsunuz. Karşılaştığınız sorunları ilettiğinizde, sizlere sorunun neden olduğunu ve ne yapılması gerektiğini söylüyorlar. Teknik servis hizmeti verdikleri markalar arasında, en çok kullanılan iPhone, Samsung, Huawei, Htc gibi markalar ve tüm modelleri yer alıyor.

Hizmet Seçenekleri

Teltaks olarak verdikleri teknik servis hizmetlerinde, tüm mobil cihazlar için her türlü hizmeti veriyorlar. Teknik servis hizmetleri arasında, ekran değiştirme, batarya değiştirme, tuş değiştirme, hafıza artırma/yükseltme, ön ve arka kamera değişimi, şarj soket değişimi, hoparlör değişimi gibi tüm işlemler yer alıyor. Cep telefonu kullanıcıları daha çok telefonu arıza yaptığında ya da tamir yapılırken resim, video ya da rehber bilgileri gibi bilgilerin zarar görüp görmeyeceğini merak ederler. Tüm müşterilerine, kendilerine teslim edilen cihazlardaki mevcut verilerin kaybolmayacağı garantisini veriyorlar. Daha çok işlem öncesinde, özel yazılımlar ile telefonu yedekliyor ve yedekleme yaptıktan sonra telefon üzerinde işlem yapmaya çalışıyorlar. Teknik servis hizmet seçenekleri arasında yer alan tüm işlemleri, profesyonelce yapıyor ve arızalı telefonlarınızı yeniden rahatlıkla kullanmanızı sağlıyorlar.

Batarya Değişimi

iPhone ve bazı cep telefonu markalarında arka kapak kısmı açılmamakta ve kullanıcı tarafından batarya yerinden çıkartılamamaktadır. Batarya sorunu yaşayanlar, mutlaka telefonlarını servise getirmeli ve işlemlerin teknik personeller tarafından yapılmasını sağlamalıdır. Arka kapağı açılabilir olsa bile telefonu uyumlu bataryayı bulmak önemlidir. Bataryanızın ömrünün bittiğini ve artık şarjının dayanmadığını düşündüğünüzde servise getirmiş olduğunuz telefonların bataryalarını yenileri ile hemen değiştirerek size teslim ediyorlar. Batarya değişimi sonrasında telefonun performansı artacak ve yeni aldığınız gün gibi kullanmaya başlayacaksınız. Özellikle arka kapağı açılmayan telefonlarda, kapağın açılarak bataryanın çıkartılması teknik bilgi isteyen konulardır.

Ekran Değişimi

Cep telefonlarının dokunmatik oluşu, ekranlarının genişlemesine neden olmuştur. Geniş cam ekranlı telefonlar, ekranları büyüdükçe hassaslaşmaya başlamıştır. Düşme ya da darbe durumlarında, ekran camlarının kırılma ihtimali daha yüksektir. Teltaks, tüm cep telefonları için ekran camı değişimi yapıyorlar. Telefonunu yeni alanlar ya da ekran camını çizilmelere, darbelere karşı korumak isteyenler, ekran koruyucu cam uygulamasını yaptırabiliyor. Servis, hem ekran koruyucu cam uygulamasını hem de ekran değişim hizmetlerini veriyor. Ekran arızası meydana gelen telefonlarda, ekrana görüntüsü oluşmayacak ya da görüntü bozuk olarak gösterilecektir. Bu tür sorunlar ile karşılaşanlar, servise telefonlarını teslim ederek, aynı gün içerisinde ekran değişimlerini yaptırabiliyorlar. Tüm teknik servis hizmetlerini güvenli ve garantili olarak sunuyorlar.