Tek Ürün E-Ticareti İle Daha Fazla Kazanın

İnternet hayatımızın daha fazla merkezinde yer almaya devam ettikçe ticaret modelleri de giderek değişiyor. Eskiden kervanlar çeşitli ürünleri bir yerden diğer bölgeye götürerek kullanıcısına ulaştırıyorken ve çok kısıtlı sayıda seçenek arasından seçim yapmak zorunda kalıyorken bizler; şimdi aynı anda internet üzerinden yüzlerce firma arasında inceleme yapabiliyoruz.

İnsanları bu kadar çok bilgisayar kullanımına yönlendiren ve onlara zengin seçenekler sunan internet de bir yandan gelişmeye ve bir yandan ticaret hayatını kökünden değiştirmeye devam ediyor. Bu süreçte biz de e-ticaret sektöründe yer almak istiyor olabiliriz fakat en büyük sıkıntımız e-ticaret yazılımı konusunda olacaktır.

Piyasada başarılı ve güven veren e-ticaret yazılımı bulmakta sıkıntı çekiyor olabilirsiniz fakat henüz Reklam Mühendisi ile tanışmadığınız için düşüncelerinizin bu yönde olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Tek ürün e-ticaret sistemi üzerine kurulu olan Reklam Mühendisi, internet üzerinden ticaret yapmanız için ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi size sunuyor.

Temelde tek bir ürünü satışa sunduğunuz mağazanız üzerinden ticaretinizi gerçekleştiriyorsunuz. Fakat birden fazla çeşitte ürününüz bulunuyorsa farklı mağazalar açabilir ve tüm mağazalarınızın verilerini yine bir merkezde toparlayabilirsiniz.

Verimlilik ölçümü yapabiliyorsunuz

Ürünlerinizin satış kanalları hakkında çok kolay bir şekilde fikir sahibi olabiliyor ve size satışa dönük reklam yatırımları yapmanız konusunda bu büyük bir fayda sağlıyor. Yani google adwords reklam sistemi üzerinden ziyaretçi alıyorsanız ve bu satışa dönüşüyorsa, adwords konusunda daha detaylı yatırımlar yapmanız gerektiği konusunda kolayca fikir sahibi olabilirsiniz.

Eğer bir call center sahibi iseniz hangi personelinizin ne kadar satış yaptığını ve yüzdesel olarak ne kadar verimli olduğunu çok kolay bir şekilde ölçebiliyorsunuz. Personelinize verimlilik seviyesine göre prim vererek ya da onları haftanın birincisi tablolarında göstererek onure edebilirsiniz ve bu süreçte en doğru veriyi size Reklam Mühendisi sağlıyor olacaktır.

Aynı zamanda Reklam Mühendisi, facebook ve google plus gibi sistemlere uyumlu bir e-ticaret yazılımıdır. Sayfanızı facebook üzerinde beğenen kişilere özel kampanyalar düzenleyebilir ve bu fırsatlardan hızlıca faydalanmalarını sağlayabilirsiniz.

Siteleri üzerinden canlı destek veriyor olmaları da e-ticaret yazılımı hakkındaki sıkıntılar konusunda çözüm üretebileceklerinin bir göstergesi diyebiliriz. Ürünü sattıktan sonra ulaşılamaz hale gelen bir firma olmadıklarını özel 444’lü numaralarının varlığından da kolaylıkla hissettiriyorlar. Firmaya ulaşmak ve ürün demosu istemek için http://www.reklammuhendisi.com adresini kullanabilir ya da 444 RKLM (444 7556) numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.