Selam arkadaşlar,

Sınavlarımın bitmesi ve tiyatro sezonunun da kapanmasıyla evde oturan bir adam konumuna geldim. Dolayısıyla para kazanmak için içerik üretiyor ya da farklı kanallarda weble alakalı işler yapıyorum. Tabi hep iş iş iş olmuyor. Zaman zaman farklı aktiviteler de yapıyorum. Mesela bu aralar film izlemeye çalışıyorum. Kitap okumaya çalışıyorum. Mümkün mertebe gezmeye, dolaşmaya çalışıyorum.

Bu sıcak havalarda gezmek de pek mümkün olmuyor ve dolayısıyla evde, bilgisayar başındayım. Evde geçirdiğim zamanlarda bir site dikkatimi çekti. Bu site çeşitli fal türlerini bünyesinde barındırıyor. Kahve falı, tarot, katina ya da yıldızname isimli fallardan birini seçerek fal baktırabiliyorsunuz. Gerçi gelecekle ilgili olarak fallara pek inanmam ama zaman zaman doğru çıktığı da oluyor hani. Buna istinaden bir deneme fırsatım oldu siteyi. İş durumlarımla alakalı bir tarot falı baktırdım. Netice mi? Neredeyse her söylenilen doğru. Falda öncelikle iş dünyasındaki kişisel özelliklerim söylendi. Sonuç: Sonuna kadar doğru. Ardından da iş dünyasındaki geleceğimle alakalı öngörülerde bulunuldu. 3 ay içerisinde işimle alakalı çok olumlu sonuçlar alacağım belirtildi. Bakalım, bekleyip göreceğiz. Duruma göre bu yazıyı 3 ay sonra düzenlerim.

Daha önce de (çocukken) Tatilya isimli eğlence parkında – ki şu anda yok- tarot falı deneyimim olmuştu ama oradaki çok daha basit bir şeydi sanırım. Bu sitede ise çok farklı yorumcular mevcut ve siz istediğinizi seçerek falınızı yorumlatıyorsunuz. Tabi her yorumcunun ücret tarifesi farklı.

Ayrıca bir çok farklı fal çeşidini de deneyimleme imkanınız var. Falınızı yorumlamaya gönderdikten sonra size sonucu mail olarak göndermeleri de oldukça hoş bir yöntem.

Siz de benim gibi biraz meraklıysanız aşağıdaki bağlantılardan ayrıntılara ulaşabilirsiniz.

Site: https://www.falsepeti.com/

Blog: http://falsepeti.com/blog/

Rüya tabirleri: http://ruyatabirleri.falsepeti.com/