Geçenlerde Nurçin’in burada bahsettiği konudan bilenleriniz vardır. Temamı değiştirmem gerektiğini söylemişti. Ben de ondan sonra bir sürü tema aradım ama bulamadım kafama göre.  İnove ve Hakkı Ceylan temaları arasında gidip geldikten sonra daha sade olması nedeniyle Hakkı Ceylan’da karar kıldım. 1 ay kadar sanırım; kullandım ve halen kullanıyorum ama geçenlerde de Sabah Kemal Cansu, Tayfun Erbilen ve Melek üçlüsü Facebook’ta üstüme öyle bir geldiler ki anlatamam. Eski temam bile daha iyiymiş. Öyle dediler onlar. Valla ben onların yalancısıyım.

Sonra düşünüyordum, bana kim adamakıllı bir tema konusunda sponsor olur diye ama sadece düşüncede kalıyordu. Ee kişilik yapım gereği kimseden istemek de bana göre bir şey değil. Öylece kalmıştı anlayacağınız. Tam da bu gece bir kardeşim yine Facebook’ta bir öneri getirdi bana. “Sana tema yapayım ben” dedi. O an ne diyeceğimi şaşırdım tabi. İşin özeti: Suskumru’ya özel bir tema geliyooooooor!

   Bu kişinin kim olduğunu merak edenleriniz olacaktır ama şimdilik gizli kalacak. Bakalım yeni temam nasıl olacak 🙂 Bu arada bana tema konusunda fikirler verebilirseniz sevinirim. Az çok nasıl biri olduğumu biliyorsunuz artık, sizin de fikirleriniz değerli benim için. Temayı hazırlayacak kardeşimin elinde bir iş var. O bitene kadar  sizden de aldığım öneriler ışığında yeni temam hepimize hayırlı olsun diyeceğim.

Bu mutlu gecede herkese keyifli, geleneksel ve bir o kadar da bereketli bir Ramazan ayı dilerim.