Su kaçağı tespiti için günümüzde birçok farklı yol kullanılmaktadır ancak bunlar arasında profesyonel akustik dinleme cihazı verdiği net sonuçlar ile kullanıcıların birincil tercihidir. Bu cihaz vasıtası ile betonun iç kısmında bulunan su borusundaki sızıntıları ve çatlakları tespit edip müdahale etmek mümkün. Akustik dinleme vasıtasıyla su kaçağı tespitine imkan veren cihazın nokta atışı tespit yapabiliyor olması en önemli ve işe yarar özelliğidir.

Kırmadan Su Kaçağı Bulma – Tespit

Kırmadan su kaçağı bulunur mu? Bu sorunun en kısa ve sizi mutlu edecek cevabını verelim: EVET! Herhangi bir zemin ya da duvarı kırmadan, banyonuz, mutfağınız, tuvaletiniz gibi birçok alanda su kaçağını bulmak mümkün.

Su Kaçağı Tespit Cihazı Fiyatları

Su kaçağını tespit etmek eski yöntemlerle oldukça zahmetli, uzun süren ve masraflı bir olaydı fakat artık devir değişti. Son derece uygun fiyatlara, kısa sürede su kaçağı tespiti yapmak mümkün. Su kaçağı tespit cihazı fiyatları 500 TL’den başlayarak on binlerce liraya kadar yükseliyor ancak ilk etapta başlangıç cihazları işinizi görecektir.

Akustik Su Kaçağı Dinleme Cihazı Nasıl Çalışır?

Yüksek hassasiyete sahip bu cihaz, sızıntının sesini binlerce kat yüksek seviyede size ulaştırır. Aynı zamanda filtreleyerek diğer seslerden ayrıştırır. Siz de kulaklığınıza gelen bu temiz ses ile kaçağın nerede olduğunu net biçimde anlayabilirsiniz.

Bahsettiğimiz cihaz vasıtasıyla, damlama kaçakları olarak bilinen kaçakları basınç pompası vasıtasıyla bulmak mümkün. Cihazın hassas kulaklığı 110dB düzeyine kadar bütün sesleri duyabilirsiniz. Su kaçağı bulma cihazı, Japon üretimidir. Muadili cihazlara göre daha etkili sonuçlar veren cihazın kullanımı ise son derece kolay.

Su kaçağı bulma cihazında sadece 1 tane düğme var ve herhangi bir ayar gerektirmeden kullanılabiliyor. 2 yıllık garanti sunan bu cihazın yedek parçaları da neredeyse her yerde uygun fiyata bulunabiliyor.

Bataryası son derece kalitelidir ve 1 kez şarj etmeniz durumunda kesintisiz 150 saate kadar kullanma imkanı veriyor. Cihaz vasıtasıyla 60 cm derinliğe kadar 4-12 bar arasındaki su kaçağı seslerini duymanız mümkün. Ayrıca kullanımı ile ilgili Youtube üzerinde çok sayıda video mevcut.

Cihazın paketinin içerisinde kontrol paneli, yüzey probu, hassas kulaklık, cihaz şarj aleti ve kullanma kılavuzu ile çantası vardır.

Eğer İstanbul içi aynı gün teslimat istiyorsanız şanslısınız. Ücretsiz kargo ve kapıda ödeme avantajı ile satın alabilirsiniz. Ayrıca Türkiye’nin her yerine kapıda ödemeli olarak gönderilebilmektedir.

Ayrıntılı bilgi ve sipariş için WhatsApp : 0(541) 488 37 00