Genel

Sizi yalnız bıraktım, üzgünüm…

Yazar: Çağrı

Merhabalar arkadaşlar;

Sizi ve blogumu uzun bir zamandır yalnız bırakıp aksattığımın farkındayım.  Tabi ki bunun çeşitli sebepleri var. En başlıca sebebi olarak mevcut işimin yanı sıra bir kısa filme başlamam olarak gösterilebilir. Yani demem o ki bir kısa film senaryomu  çekmek için bir çok arkadaşım ve kardeşimle birlikte çalışmaya başladık 10 Ocak’ta. Beklemediğim aksaklıklar yüzünden ertesi gün olan Pazar’a erteledik çekim işini ama Cumartesi akşamı bir diziden teklif aldım. Yaptığım görüşmeler ve denemeler neticesinde dizide oynayacaklar arasına seçildim. Bundan sonra her Pazartesi akşamı bir televizyon kanalında, tarihi bir dizide rol alacağım. Şimdilik dizinin ismini vermiyorum ama ilerleyen günlerde bunu belirteceğim. Ha, “Yok kardeşim ben meraklıyım, bana hemen söyle! Deyyyt beni delirtme!” falan diyen olursa açıklarım.

Şimdilik kendinize sağlıcakla bakın.

Yazar hakkında

Çağrı

Ekim 87'den bu yana nefes alıp veren bir beşer. Çokça şaşar.

Yorum bırak

2 yorum

  • Kısa filminizi sabırsızlıkla bekliyorum. Ben de filmlere ve kısa filmlere meraklıyım. Sinema ve Televizyon bölümünü hedefledim. Yönetmenlik isteğim var.
    Oynayacağınız diziyi de merak ediyorum. En önce de nasıl biri olduğunuzu merak ediyorum. : )
    Başarılar.

    • Umarım dilediğin yönetmenlik düşlerin gerçekleşir ama bunu yapmak için o kadar beklemene gerek yok bence. Oynayacağım TRT1!’de Pazartesi akşamları 19.50’de yayınlanan Bir Zamanlar Osmanlı: Kıyam
      Ben de sen gibi normal biriyim ya. Msn adresini ekledim. Oradan daha detaylı görüşürüz 🙂