Günümüz dünyasında artan sağlık problemleri özellikle düzensiz beslenme, yoğun tempolu iş hayatı ve gün içerisinde az hareket etmek gibi temel şeylerden kaynaklanıyor. Özellikle bu konuda hem özel sektör hem de devlet sektörü sağlık problemlerini en aza indirecek şekilde bazı stratejik konular üzerinde çalışıyorlar. Örnek vermek gerekirse devlet, bisiklet yolu, spor kompleksi, yürüyüş yolu gibi halka spor açısından hitap eden yerler kurarken, özel sektörler de bisiklet yolunu süsleyecek bisikletlerin yapımında kilit rol oynuyor. Bu konuda Sağlık Bakanlığı ve bisiklet üreticileri aktif olarak birlikte iş yapıyorlar ve daha sağlıklı ve obezitesiz bir hayat için çalışıyorlar.

Bu konuda en önemli yardımcı eğlenirken sağlıklı bir yaşam tarzı sunan bisikletlerdir. Özellikle küçük yaşlarda en çok sahip olunmak istenen şeyin bisiklet olduğunu düşündüğümüzde o yaşlardan yetişkin bir birey olana kadar geçen süreçte aklımızın her zaman kenarında güzel yer edinmiş olan bisikletleri yaşam felsefemiz yapmak, daha kaliteli bir hayat için oldukça önemlidir. Yoğun çalışma hayatının geri kalan, en azından günlük 1 saatinde bireysel veya toplu şekilde bisiklet sürmek, hem fiziken hem de ruhen hayatınızda büyük değişimlere vesile olacaktır.

 Özgürlük burada ” mottosu ile 1987 yılından bu yana bu işin içinde olanların eline kendinizi bırakmanız sizler için her zaman faydalı olacaktır. İşte obisikletim.com 1987 yılından bu yana aktif olarak bisiklet üretiminde oynadığı kilit rol ile Sağlık Bakanlığı, Turkcell gibi önemli kurum ve kuruluşlarla yürüttüğü çalışmalar ile daha sağlıklı bir gelecek için bisiklet dağıtımı yaptığı gibi üretiminde de aktif rol oynuyor. 31 yıllık tecrübesini ise 2015 senesi içerisinde E-ticaret ile süsleyen bu kuruluş dağ bisikleti, şehir bisikleti, yol bisikleti, çocuk bisikleti, hareket bisikleti, hizmet bisikleti gibi daha nice bisiklet modellerinde sahip olduklarının en güzelini Türk halkına sunmaktan büyük gurur duyuyor.

Gelin bir de Obisikletim yetkililerinin ağzından dinleyelim hizmet alanlarını:

Evet, özgürlük arayışı aslında insanların içinde yatan ve harekete geçirilmesi gereken bir duygudur. Bunu sizlere somuta dönüştürecek ise bisikletler olduğu kadar motosikletler de olacaktır. OBİSİKLETİM olarak yalnızca bisiklet üretip satmadığımız gibi önemli motosiklet markalarının da satışını yapıyoruz. Ürün kategorilerimizi genel anlamda sıraladığımızda Bisiklet, Motosiklet, ATV motor, Elektronik, Aksesuar, Elektrikli Bisiklet ve diğer farklı elektrikli ürünler olarak sıralayabiliriz.

Kredi kartı ile bisiklet almak

Sizlere özgürlüğü sunacak olan OBisikletim.com ödeme açısından ise tüm kredi kartlarına 12 aya varan taksit ve havale/eft yapmak isteyen müşterilerine ise %5 ekstra indirim sunuyor. Gönül rahatlığı ile kart bilgilerinizi ödeme ekranımıza girebilirsiniz. Kart ödeme alt yapısı olarak son derece güvenli PayTR kullanıyor. Ayrıca güvenliği ekstradan sağlamak için ise web sitemiz 256 bit düzeyinde Rapid SSL güvenlik sertifikasına sahiptir. 81 ilimize 1 ile 3 iş günü arasında ücretsiz kargo yaparken, ürünlerinizin zarar görmemesi için ise demonte halinde gönderimini sağlıyor. 7/24 e-mail üzerinden ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleri, telefon numaraları üzerinden ise hafta içleri 09:00-18:00 arası olarak canlı olarak yardımcı oluyor. En iyi markaları en iyi fiyat üzerinden sunarken çabaladığımız en önemli amacımız “Herkesin neden bir bisikleti olmasın!” düşüncesidir. Unutmayın ki, özellikle çocukların küçük yaştan itibaren bir bisiklet sahibi olması, onların daha kaliteli bir yaşam sürmelerini sağladığı gibi bir konu üzerinde hızlı, doğru ve yerinde düşünce üretmelerini de sağlayacaktır.

Büyük indirimlerimizi kaçırmamak ve ihtiyacınıza uygun bir ürünü hemen almak için sizleri www.obisikletim.com ‘a bekliyoruz.