Ayakkabı odağında dikey e-ticaret girişimi olan TakaTuka.com, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile evinizin konforunda bir alışveriş imkanı sağlıyor! 2012 yılından bu zamana sunduğu hizmet kalitesini sürekli olarak genişleten TakaTuka.com, sunduğu imkanlar ve hizmet kalitesiyle online ayakkabı satışında liderliği hedefliyor. TakaTuka.com, kurulduğu ilk yıllarda Crocs ve Stride Rite markalarının Türkiye’deki tek yetkili online satış sitesi olarak hizmet sunarken, kısa sürede bünyesine; Keen, Salomon, Asics, Skechers, Sperry Top – Sider, Superga, Vans, CAT, Harley Davidson gibi ayakkabı modasına yön veren markaları da ekleyerek, onlarca markanın binlerce modelini tek bir platformdan sunuyor.

Trekking yürüyüşlerinizde kullanacağınız yürüyüş ayakkabılarından, günlük kullanıma uygun casual modellere, spor ayakkabılarından plajda tarzınızı yansıtmanıza olanak sağlayan terlik ve sandaletlere kadar geniş bir model ağı sunan TakaTuka.com, özellikle tekne ayakkabılarına farklı bir yorum katarak gündelik stilimizin vazgeçilmezi haline gelen Sperry Top-Sider markası ile dikkat çekiyor. Ayakkabı severlerin yoğun ilgi gösterdiği Sperry, sahip olduğu esnek taban yapısı ve marka ile klasikleşen bileği saran bağcık tasarımı ile sitilinize yeni bir soluk katıyor. Bu markanın yanında capcanlı renkleriyle modumuzu yükselten, baharın enerjik renklerini günlük kombinlerimize taşıyan Skechers ayakkabı modelleri de ön plana çıkıyor.

TakaTuka Ana Sayfa

Sektöründe yüksek müşteri memnuniyeti, felsefesiyle hizmet sunan TakaTuka.com, bir çok plus üründe aynı gün kargo, 30 gün ücretsiz iade/değişim garantisi, farklı ödeme seçenekleri ve ücretsiz kargo imkanı sağlıyor. Bu hizmetlerinin yanı sıra özellikle duyma ve konuşma engelli vatandaşlarımız için telefonda konuşma zorunluluğunu ortadan kaldıran online chat tabanlı “Canlı Destek” hattı ile ziyaretçilerin merak ettiği tüm konular, canlı olarak cevaplandırılıyor.

Ayrıca, TakaTuka.com sahip olduğu basit kullanıcı ara yüzüyle ziyaretçilerinin, binlerce ayakkabı modeli arasından ihtiyacına uygun olanını kolaylıkla bulmasına olanak sağlıyor. Ortalama sepet tutarının sektör ortalamalarının oldukça üzerinde seyreden TakaTuka.com, ziyaretçilerinin güvenli ve kolay alışveriş yapılabilmesi için teknolojik alt yapısı gelişen teknolojiyle birlikte sürekli yenilemeye devam ediyor. Sosyal medyayı da oldukça etkin kullanan, TakaTuka.com, müşterileriyle her platformda etkin iletişim olanaklarını kullanıyor. Düzenlediği kampanya ve etkinlikleri Facebook, Twitter, Pinterest ve Instagram kanallarıyla da müşterilerine duyuruyor.