Sevginiz Yüreklerinde Çiçek Açsın Diye

Ciceknet olarak size doğanın en taze, en güzel, en duru armağanlarını sevdiklerinize yollamanız için sunuyoruz. Çiçeklerin büyülü dünyasının içinde gezinip onlardan en zarif ve şık aranjmanları yapıyoruz.

Sevginiz Hep İlk Günkü Gibi Diye

Sizin için seçtiğimiz çiçekler her zaman taze ve canlıdır. Sanki yerinden koparıp da sevdiklerinize veriyormuşsunuz gibi ilk günkü diriliklerini saklı tutarak aranje ettiğimiz çiçekleri türlü aksesuarlar ve süs amaçlı kullanılan çeşitli bitkilerle zenginleştiriyoruz. Aranjmanlarımızın önemli bir parçası olan ve çiçekleri içine yerleştirdiğimiz vazo, saksı ya da sepetleri ise aranjmanların estetik bütünlüğünü gözeterek özenle seçiyoruz.

Balonlarla Çocuklar Gibi Mutlu Olsunlar Diye

Ciceknet.com’dayer alan “Balon” bölümünden çiçeğinizin yanında ya da tek olarak seçeceğiniz bir balon buketini de yollayabilirsiniz.

Kendi Gözünüzle Görün Diye

Vermiş olduğunuz çiçek siparişlerini yola çıkmadan hemen önce, sizinle paylaşabileceğimiz görsellerle çiçeğinizin son halini görebilirsiniz. Ayrıca sitede bulunan “Sipariş Takibi” bölümünden elinizdeki sipariş numarasıyla çiçeğinizin takibini yapabilirsiniz.

Tatlı Bir Sürpriz Onları Daha Mutlu Etsin Diye

Sevdikleriniz için biriktirdiğiniz o en güzel hisleri onlara çiçeklerle ifade ederken bir not da iletmek isterseniz eğer Ciceknet olarak size kartlara düşülecek notlardan fazlasını sunuyoruz. Ciceknet.com’da bulunan ve ilk defa tarafımızdan başlatılan uygulama sayesinde artık çiçeğinizi yolladığınız anda sevdiklerinizin telefonuna bir mesaj ya da bir e-posta yollayabilirsiniz. Sitemizde bulunan “Medya Mesaj” bölümünden iletmemizi istediğiniz video, ses kaydı ya da fotoğrafı yüklediğiniz takdirde, çiçeği teslim ettiğimiz anda mesajınızı da iletebiliriz. Hiç beklemedikleri bu tatlı sürpriz ile sevdiklerinizi daha mutlu edebilirsiniz.

Siz Gönül Rahatlığıyla Sevdiklerinizi Sevindirin Diye

Ciceknet.com’dan içiniz rahat bir şekilde Türkiye’nin dört bir yanına çiçek siparişi verebilirsiniz. Ciceknet.com SSL sertifikasını alarak güvenlik açısından da eksiksiz olduğunu kanıtlamıştır. Ödemelerinizi farklı opsiyonlar arasından size en uygun olanı seçerek gerçekleştirirken gizlilik ve güven politikamızla sizleri temin ediyoruz. Online çiçek siparişini hemen verebilirsiniz.

Siz sevdiklerinizi bir çiçekle mutlu edin diye biz her zaman daha iyisini yapmak için çalışmaya devam edeceğiz. En mutlu anlarınızda hep birlikte olalım diye…