Aşk, dünya kuruldu kurulalı insanoğlunun hayatının en önemli köşelerinden birinde yer almıştır. Ve yeralmaya da devam edecektir. Buradan hareketle hepimizin bir sevgilisi olduğu apaçık bir gerçek. Bir kaç sevgilisi olanlar da var ama onları ayrı tutuyorum… Şimdi efendim bu yazımı flört(aslında bu kelimeyi hiç sevmem) konusunda tecrübesiz olan ya da fikre ihtiyaç duymakta olanlara yazıyorum. Diyelim ki sevgilinizi daha iyi tanımak istiyorsunuz ve sonrasında da onu mutlu etmek niyetindesiniz.

1. Efendim, kadınlar gizemli olmasa bile gizemli görünen erkekleri severler.

2. Kadınlar her zaman ilgi beklerler. İlgilendiğinizi gösterin ve mutlu olduğunu gözlerinizle görün ama isteksiz bir ilgiyi de anlarlar. Kadınlar zeki yaratıklardır.

3. Kadınlar, küçük sürprizleri severler. Mesela özel günlerinizde bir tane büyük hediye yerine bir kaç tane küçük hediye ile onun gönlündeki yeriniz sağlamlaşacaktır.

4. Asla ama asla yalan söylemeyin! Gerçi normalde de yalan söylemeyin başkalarına :)Kadınların en sevmediği şeylerden biridir yalan ve  ne olursa olsun, ona gerçeği söyleyin.

 

Şimdiiii, özellikle bayanlar olmak üzere hepinizden buna eklenecek bir şeyler bekliyorum. Bakalım kadınların hisleri ve erkeklerin tecrübeleri bu yazıya neler ekleyecek 🙂