Bir mim yazısı ile daha karşınızdayım arkadaşlar. Mimleyenler: Ömer Tevfik ve İsmail kardeşlerim. Bu mimimizin konusu oynamaktan hoşlandığımız bilgisayar oyunları ile alakalı. Ben bilgisayarda çok oyun oynayan biri değilim ama yine de eskiden (Çevirmeli internet bağlantısı zamanlarında) çok oynardım çünkü internette büyük bir lükstü. Şimdilerde ise işin biraz daha web sitesi kısmında olduğumdan ve pek de zamanım olmadığından açıkçası oyun oynama lüksüm yok. Sözü yormadan geçelim mimimize.

Hangi oyunları severim ya da sevdim?

  • Bir kere listemin başında GTA Vice City var. Her ne kadar yeni versiyonlarını da denemiş olsam bile Vice City’den aldığım tadı alamadım. Diğerleri bana hep itici geldi. Yalnız GTA 3’ün hakkını yemeyeyim çünkü onu da sevmiştim.
  • Online olarak oynanan oyunlar vardı, halen var ancak ben uzağım. Onlardan da Klanlar ve Point Blank’ı sevmiştim.
  • Konuyla pek alakası yok ama bilgisayarın henüz yeterince hayatımıza girmediği dönemlerde Cadı olarak bilinen “Wizard of War” adlı oyuna, uçak oyununa, Snow Bros’a, Tekken’e, Mortal Kombat’a, Super Sidecick’e Soccer 96’ya hastaydım. Yine olsun yine oynarım.

Dediğim gibi arkadaşlar gerçekten çok fazla aram yok oyunlarla kusuruma bakmayın fazla yazamadım. Bu konuda da neredeyse herkes mimlenmiş, eğer mimlenmek isteyen varsa belirtsin konu altından ben mimleyeyim 🙂