Resimleriniz sizin için değerliyse ve blogunuzda ya da sitenizde yeterli alan kalmadıysa işiniz zor demektir. Bu noktada yapabilecekleriniz sınırlıdır. Siz de bir çok blogger ya da site sahibi gibi bu konudan muzdaripseniz etkili bir çözüm için bu yazının devamını okumak son derece faydalı olacaktır.

Bu alanda hizmet veren ve resim yükleyip linkini almanıza olanak sağlayan bir çok site var. Bunların bir çoğunun yabancı dilde yayın yapması ve yüklenen resimlerin bir süre sonra silinmesi moralinizi oldukça fazla bozuyor olabilir. Türk sitelerinin de yeterli kaliteye ulaşamaması bu konuda çözümü zorlaştırıyor. Resim yüklemek ve daha sonra çeşitli platformlarda paylaşmak için bugün size önereceğim site ile bu soruna kesin çözümü bulmuş olacaksınız.

Alanında lider konuma gelmek ve kullanıcılarına en sorunsuz hizmeti sağlamak fikri ile hareket eden sitenin Türkçe olması da ayrı bir caziplik ortaya koyuyor. Resim upload etmek için çözümü başka bir platformda aramanızın gereksizliğini ispat eden bu siteye jpg .tif .jpeg .gif. png .tiff .bmp .swf gibi uzantılara sahip olan resim ve flash dosyalarınızı upload edebilir ve sorununuzu en basit yolda çözüme kavuşturabilirsiniz. Eğer ücretli üye olursanız sizi bekleyen ek avantajlara da sahip olursunuz. Ücretli üye olmanız durumunda ise jpg .jpeg .gif .png .bmp .tiff .tif .swf .txt .mp4 .flv gibi uzantıları da upload edebilme imkanının yanısıra flash galeri oluşturabilir, yüklediğiniz dosyaları kesebilir ya da yeniden boyutlandırabilirsiniz. Ayrıca sınırsız web alanı ve sınırsız trafiğe de sahip olursunuz.

www.ressim.net adresine girerek siteyi daha yakından tanıyabilir, merak ettiklerinize cevap arayabilirsiniz.

“Ben sıkıldım, biraz kafa dağıtmam lazım” diyenlerdenseniz, komik resimler imdadınıza yetişecektir.