Büyük küçük herkesin gözdesi olan bilgisayar oyunları günümüzde bir çok oyun severin fazlaca zaman geçirdiği yerlerin başında geliyor. Özellikle kaliteli grafikleri ve sesleri ile dikkat çeken 3 boyutlu oyunlar arasında  bir çok seçenek var ve bu kadar fazla oyunun olduğu bir yerde seçim yapmak hiç de zor değil. Kendi zevkinize uygun bir oyunu mutlaka bulacaksınız. Kendi beğenileriniz doğrultusunda spor oyunlarından araba yarışı oyunlarına; macera, nişan alma ve dövüş oyunlarına kadar bir çok 3D oyun sizleri bekliyor.

Özellikle birkaç oyunu tavsiye etmek istiyorum. Benip beğenip sizlere sunmak istediğim oyunlardan bir tanesi çiftlikte geçiyor. Hayvanlar arasında bir yarış düşünün. Maymun, gergedan, su aygırı ve daha bir çok hayvan go kart aracının direksiyonuna geçiyor ve siz de aracı yönlendirerek birinci gelmesini sağlıyorsunuz. Dilerseniz şampiyonaya katılabilir, zamana karşı yarışabilir ya da alıştırma yapabilirsiniz. Ayrıca oyun sırasında aldığınız sürpriz paketlerle rakiplerinizi alt etmek için füze gönderebilir, yollarına taş koyabilirsiniz. Çiftlik Yarışı  vazgeçilmez oyunlarınızdan biri olacak. Aşağıda bir videosu var. Ne kadar zevkli olduğunu oradan da görebilirsiniz.

Çiftlik yarışının yanısıra 3D Rush Team oyununda hem takımınızı hem de kendinizi diğer düşmanlara karşı üstün duruma getirmek için çalışabilirsiniz.

3D Kızıl Ordu oyununda da yine düşmanlar iş başında. Onları yenebilmek için hem silahlarınızı iyi kullanmalı hem de bileğinize güvenmelisiniz.

Araç parketme oyunları ile zaman geçirmek isteyenlere ise 3D Tır Parketme oyununu önerebilirim. Tırın parkedilmesi sırasında bir hayli zorlanacağınız bir gerçek ama biraz alıştırma ile işin ustası olacağınıza şüphe yok.