Özgeçmiş çevirisi, kişilerin çalışma ve eğitim geçmişi ile ilgili bilgileri, düzenli ve özetlenmiş bir şekilde işverene ya da ilgili makamlara sunması için hazırlanan belgenin çevirisidir. İş başvurusunda bulunmak istediğiniz firma, öncelikle bu belgeye bakacak ve değerlendirmesi sonucunda CV’nizi olumlu bulursa sizinle görüşmek isteyecektir. Özellikle uluslararası firmalar sizi ilk olarak CV’niz ile tanıyıp olumlu olduğu takdirde çağırmaktadır. Bu nedenle özgeçmişiniz içerisinde geçen deneyimleriniz, kişisel bilgileriniz ve referans bölümlerinde yazım yanlışlarının, anlatım bozukluklarının ve hatalı tercümelerin olmaması ve hedef dil kurallarına uygun bir şekilde profesyonel çeviri prensiplerine uygun çevrilmesi büyük önem taşımaktadır ve kariyeriniz açısından da firmalar ile ilk iletişim aracınız olan CV, hayatınızı doğrudan etkileyen bir belge türüdür.

Kaliteli Özgeçmiş Çevirisi

Özgeçmiş tercümesi kapsamında, özgeçmişinizin sizi yansıtabilmesi için iş tecrübeleriniz ve eğitim bilgileriniz, hedef dil odaklı yaklaşım benimsenerek, uzmanlık alanınıza uygun terimler seçilerek çevrilmelidir. Öncelikle her CV başvuru yapacağınız firmanın alanına göre hazırlanmalıdır ki bir çeviri firmasına göndereceğiniz CV ile bir mühendislik firmasına göndereceğiniz CV’niz firmaların beklentilerine ve önceliklerine göre hazırlanmalıdır.

 

Profesyonel Özgeçmiş Çevirisi

Profesyonel Özgeçmiş Çevirisi

Akademik çeviri hizmetinin en çok rağbet gören dalı olan özgeçmiş çevirisi hemen hemen her öğrencinin başvurduğu ve hayatlarına yön verdiği önemli bir çeviri türüdür.Ayrıca, doktora, lisans veya iş başvurusu yaparken ihtiyacınız olabilecek ön yazı tercümesi veya niyet mektubu çevirisi için de özgeçmiş çevirisi kapsamında tercüme bürolarından yararlanılmalıdır.

Güvenilir Özgeçmiş Çevirisi

Özgeçmiş çevirisi hizmeti doğrudan olarak kişilerin kişisel bilgilerinin ve eğitim bilgilerini içeren bir belgeyi içermesi sebebiyle, herhangi bir üçüncü şahsın bu belgeyi eline geçirmesi, kişisel bilgilerin çalınması durumu kadar ciddi sorunlara sebep olabilmektedir. Kurumsal bir çeviri firması ile çalışmak her zaman en güvenilir yol olmaktadır. Siz de özgeçmiş çevirisi hizmeti almak için kaliteli çeviri ve profesyonel çeviri hizmetinin adresi Çevirimvar çeviri bürosunun web sitesini ziyaret edebilir, yalnızca birkaç adımda çeviri siparişi oluşturabilirsiniz.