Diyelim ki bir yolculuğa çıkmaya karar verdiniz. Sevdiklerinizin yanına gideceksiniz ya da tatil amacıyla bir yolculuk yapacaksınız. Bu şartlar altında en fazla tercih edilen ulaşım şekli otobüstür. Çok sayıda otobüs firmasının varlığından dolayı ülkemizdeki bir çok lokasyona ulaşım tek vasıta ile sağlanabilmektedir.

Bu noktada ise yolcuları istenmeyen sürprizler bekleyebilmektedir. Bilet alırken uzun kuyruklarda beklemek, otobüs firmalarının meydancıları; yani çığırtkanlarının sizi ikna etmek adına söylediği sıkıcı sözleri dinlemek ve buna benzer bir çok sıkıcı durumla karşı karşıya kalmamak için yapmanız gereken tek şey biletinizi internet üzerinden almak.

obilet logo

Otobüs seferleri için bir çok alternatif bilet alma platformu bulunsa da bu noktada dikkatli olmanızda fayda var. Kullanıcıyı yoran internet siteleri ve bilet almada yaşanan bir takım problemler sizi fazlasıyla canınızdan bezdirebilir. Sektördeki bu açığı dikkate alan firmalardan biri olan Obilet, oldukça sade ve kullanıcıyı yormayan tasarımı ile internet üzerinden otobüs bileti satın alma yolunda emin adımlarla zirveye doğru ilerliyor.

Gideceğiniz yere otobüs bileti alırken öncelikle otobüs firmanızı seçiyorsunuz, ardından da koltuğunuzu seçerek en rahat ve sorunsuz yolculuk için hazır oluyorsunuz. Evinizin rahatlığında bir bilet ve firma seçimi yaparken en büyük yardımcınız Obilet oluyor.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAEfetur, Pamukkale Seyahat, Kanberoğlu, Anadolu Seyahat gibi bir çok otobüs yolculuğu sağlayana firma arasında fiyat politikası ve müşteri memnuniyeti kıstaslarındaki öncülüğü ile başı çeken Kamil Koç otobüs bileti  konusundaki hassasiyeti ile de dikkat çekiyor. Konforlu koltukları ve alanında uzman otobüs personeli ile bir çok yolcunun bir daha tercih ettiği bu firmanın biletlerini de Obilet.com üzerinden satın almak daha önce de söylediğimiz gibi bir çok sıkıntılı süreci bir anda aşmanızı sağlayacağından en mantıklı seçenek olarak karşımızda duruyor.

Neredeyse ülkemizin her yerine ulaşım sağlayabilecek otobüs firmalarını bünyesinde barındıran ve bu firmalardan bilet alınmasına olanak sağlayan Obilet, hem kaliteli arayüzü, hem sistematik altyapısı ile kullanıcılara güven vermekte ve her geçen gün büyüyen portföyü ile birlikte sektörünün en büyük oyuncusu olma yolunda büyük fakat kendinden emin adımlarla ilerlemektedir.