Linux Reseller paketlerinin ilk çıktığında çok daha farklı bir kullanım amacı vardı. Hatta bugün günümüzde hala Linux reseller satın alarak nasıl para kazanmanıza yardımcı olabileceğine dair anlatımlar yapan elektronik kitaplar internet üzerinde satıştadır. Fakat elbette artık bunların herhangi bir geçerliliği kalmadı. Artık ülkemizde resmen satış yapmak için ekstradan satış belgenizin olması gerekiyor. Çoğu bilinçli internet kullanıcısı da bu belgeye sahip olmayan kişilerden web hosting satın almıyor. Yani anlayacağınız bir zamanlar Linux Reseller paketlerinin satın alınmasının temel nedeni bu paketler üzerinden başka kullanıcılara WordPress hosting satışı yapmak ve web host satışı yapmaktı.

Günümüzde ise ismi hala aynı kalmış olsa da kullanım açısından Linux Reseller’ın oldukça büyük farklılıkları var. Artık internet firmaları web hosting paketlerine sadece bir siteye yetebilecek kadarlık alan ve ekstra özellikleri sunuyorlar. Oysa Linux Reseller içerisinde birçok web sitesi barındırmak için ideal özelliklere sahip. Bu da dolayısıyla çok fazla web sitesi olan kullanıcılar için aslında bir çeşit ekonomi yöntemi olmuş oluyor. Fakat tabii nihayetinde Linux reseller’ın da içerisinde barındırabileceği maksimum web sitesi sayısı bellidir. Her ne kadar panelde tüm özelliklerinizi sınırsız gibi görsenizde aslında reseller paketleri kolaylıkla tüketilebilmektedir. Daha büyük sistem ihtiyaçlarının karşılanmasını istiyorsanız da mutlaka bir kiralık sunucu seçeneğine sahip olmanız gerekiyor.

Günümüzde Linux VDS veya VPS kiralama seçenekleri artık son derece popüler. Üstelik bu sunucuları kiralamak için artık öyle çok yüksek maliyetleri gözden çıkartmanıza da gerek dolayısıyla reseller paketlerinin yetmediği durumlarda aynı amaca daha iyi şekilde hizmet edecek sunucu seçeneklerinin herhangi birinden faydalanmak faydalı olabilir. Böylece hem maddi açıdan büyük bir kar edilir hem de daha yüksek bir performans elde edilir.

Kurumsal Bilgilerimiz;

Şirket Ünvanı : Netiyi Telekomünikasyon İnt. Bil. Hiz. Tic. San. Ltd. Şti.
Vergi Dairesi : Amasya VD.
Vergi Numarası : 6310670269

İletişim Bilgilerimiz;

Firma Adresi:  Ellibeşevler Mahallesi Yeğenzade Sokak No:9 Daire:16 Merkez/AMASYA
E-Posta :  info@netiyi.com
Web Site : https://www.netiyi.com
Telefon :  0850 455 12 94 pbx