one-tower-logoHerkesin merak ettiği ve dilden dile konuşulduğu cazibeli mimarisi sayesinde bir kez daha kendini dokunulmaz kılmayı başarmıştır. Ankara denince akla nasıl ki güzellikler geliyor ise, Neden OneTower? denildiğinde de tek kelimeyle kalite diyebilmek mümkündür. Şehir yaşamına ayak uydurmanın en kolay hali olarak konut ve alışveriş imkânını aynı anda sizlere sunarak yaşam kalitenizi yükseltmeyi temin etmektedir. Kolay ulaşımı olan dışarıdan gelenler için bile zorluğu bulunmayan özel mekânların yer aldığı yaşam merkezi için elinizi çabuk tutmalısınız. Doğa ile iç içe oluşu, huzurun ön planda yer alması, şehrin gürültüsünden uzak kalmak isteyenlerin tek adresidir diyebiliriz. Kaliteli bir alışverişin keyfini yaşamak ve en özel misafirlerinizi dolaştırmak için doğru yerde olduğunuzu söyleyebiliriz. Akla gelebilecek her şeyin yer aldığı ve özel kampanyaların yer aldığı birinci sınıf ürünlerle kendinizi daha özel hissedeceksiniz.

Kat orantılarının rahat olması ve yürürken keyif vermesi bile kişiyi mutlu etmektedir. Araç park yeri sıkıntısını asla dile getirmedi ve her araç için park eyerlerinin bulunduğu büyük bir otoparka sahiptir. Dışardan bakıldığı zaman iç çekilebilecek derecede güzel ve iç açıcı olması bile kendini özel kılmaktadır. Çekim alanının büyük ve kullanışlılığı sayesinde de küçük çocuklarınız için özel animasyon gösterilerinin hazırlanabilmesine yeterli olmaktadır. Dillerden düşmeyen böylesine güzel Ankara Yaşam Merkezi için sizlere sunulabileceğin en iyisi sunulmakta ve ayağınıza kadar getirilmektedir. Toplamında 100 üzerinde mağazanın yer aldığı ve bunların içerisinde giyim, kozmetik, sağlık, aksesuar, mobilya ve market bölümleri bulunmaktadır. Başka bir yere gitmeye gerek kalmayacak şekilde tüm ihtiyaçlarınızı indirimli bir şekilde temin edebilmektesiniz. Özel günlere oranla daha farklı ayrıcalıklardan faydalanmak için sürekli takip altında kalmanız bile yeterli olacaktır.

Şehrin gürültüsünden uzak olarak bulunduğu alana dahi değer kan ayrıcalıkları sayesinde her zaman ilk olmayı hedeflemektedir. Kolay ulaşım yolları, sabahın erken saatlerinde yürüyüş yolları ve sabahın ilk ışıklarında kahvaltı keyfini sunmaktadır. Sabah, öğlen veya akşam saatlerinde bile her daim keyif alarak zaman geçirebileceğiniz OneTowerAvm sayesinde, modayı daha yakından takip edebileceksiniz. Atıştırmalıkların, çay keyiflerinin ve doyumluk olan lezzetlerin dahi en zirvede olduğu bir hizmete sahiptir. Asla ama asla zarar edilmeyecek ve bir o kadarda karların sağlanabileceği, konukların ağırlanabileceği ve çocukların hoşça vakit geçirebileceği en güvenilir adrestir. Reklamını kalitesinden alan ve adından söz ettiren iç ve dış mimarisi sayesinde parmakla gösterilmeye layık alışveriş merkezi olarak gelecek yıllarda da aynı kaliteyi sağlayabilecek potansiyele sahiptir. Anne gruplarının, çocuk gruplarının ve ev aksesuarlarının rahatlıkla gezilebileceği ve keyif alınabileceği bir alan olduğu için başka adreslere gerek kalmamaktadır. Şehrin parlayan yıldızı, akılların son habercisi olmasından ötürü müşteri memnuniyetine büyük önem vermektedir.