Genel

Ne oldu da ayrı kaldık?

Yazar: Çağrı

Yaz tatilinin başlaması, Ramazan ayının araya girmesi ve bir yakınımın web sitesini yapmam nedeniyle bir süre yazamadım. Hoş yazmasam da “İlle yaz” diye kafama silah dayayan yok ya bunun rahatlığını kullandım ama yine de yazıyor olmak iyi olurdu. Bu sıcaklar falan beni iyice rehavete sürükledi. Ben de hoşgeldin rehavet diyerek ayak uydurdum.

patara-plajı

Önce yaz tatili geldi. Dedik bir memlekete(Sakarya/Karasu) gidelim. Geldik ve denize falan da gireriz diye düşündük ama ne mümkün. Bir web sitesini yaptım, günlerce onunla uğraştım, dolayısıyla denize girmek hayal oldu. Deniz dibimde olmasına rağmen 25 günlük sürede sadece 1 kere girebildim. Buradan Bay Lacivert‘i esefle kınıyorum.

Ee malum bir de Ramazan ayındayız, ortalık sıcak… Dışarı çıkıp dolaşmaya bile içim razı gelmiyordu. Hayırlısıyla bir Ramazan ayını da geride bıraktık ve bayrama kavuştuk. Bayramda da kuzenler gelince yazmak bir hayal oldu. Şimdi evde oturup bu yazıyı yazıyor ve kuzenlerimin denizden gelmesini bekliyorum. Sonra da Adapazarı’na geçeceğiz. Sonrası Allah kerim.

 

Öperler ***

Yazar hakkında

Çağrı

Ekim 87'den bu yana nefes alıp veren bir beşer. Çokça şaşar.

Yorum bırak

8 yorum

  • Yaz daha yeni başlıyor sayılır. Bundan sonra gezilir artık. 🙂 Çık bi ege turu, akdeniz turu yap 😉

  • Valla abi ben de gittim denize ama sırf sana ayıp olmasın diye girmedim 😛 Şakaşaka. Girmedim cidden ama, denizi sevmiyorum. Denize nazır bira içmek daha bi keyif benim için. Ve eminim, yakınına değil de bir müşterine yapsan o tasarımı, daha rahat ederdin. Yakının/akraban fena darlıyo çünkü bu durumlarda.. Kendimden biliyorum.

    • Bak doğru söyle girmedin di mi? Gücenirim bak 🙂 Bira da iyi ama ben içemiyorum çok, bana göre içecek kana kana içilmeli. Bir de bende karaciğer problemi var yasah bana gardaş 🙂 Ah şu tanıdıklara yapılan işler diyor ve susuyorum 🙂

  • Kafana silah dayamasakta ille yaz. Ben de yazı yaşamıyorum ki burda rüzgardan dünyam şaştı. Fena dalga var, ama gene de iyiyim 😀