Yaz tatilinin başlaması, Ramazan ayının araya girmesi ve bir yakınımın web sitesini yapmam nedeniyle bir süre yazamadım. Hoş yazmasam da “İlle yaz” diye kafama silah dayayan yok ya bunun rahatlığını kullandım ama yine de yazıyor olmak iyi olurdu. Bu sıcaklar falan beni iyice rehavete sürükledi. Ben de hoşgeldin rehavet diyerek ayak uydurdum.

patara-plajı

Önce yaz tatili geldi. Dedik bir memlekete(Sakarya/Karasu) gidelim. Geldik ve denize falan da gireriz diye düşündük ama ne mümkün. Bir web sitesini yaptım, günlerce onunla uğraştım, dolayısıyla denize girmek hayal oldu. Deniz dibimde olmasına rağmen 25 günlük sürede sadece 1 kere girebildim. Buradan Bay Lacivert‘i esefle kınıyorum.

Ee malum bir de Ramazan ayındayız, ortalık sıcak… Dışarı çıkıp dolaşmaya bile içim razı gelmiyordu. Hayırlısıyla bir Ramazan ayını da geride bıraktık ve bayrama kavuştuk. Bayramda da kuzenler gelince yazmak bir hayal oldu. Şimdi evde oturup bu yazıyı yazıyor ve kuzenlerimin denizden gelmesini bekliyorum. Sonra da Adapazarı’na geçeceğiz. Sonrası Allah kerim.

 

Öperler ***