Şahsım adına konuşmam gerekirse; neredeyse hayatımın her döneminde “karar vermekte zorlanan adam” profili çizdim. Bunun belirgin olarak son örneğini ise evlenmeden önce mobilya seçimi yaparken yaşadım. Allah’tan yanımda eşim vardı da süreci sıkıntısız atlattık. Yoksa bana kalsa en az 1 hafta mobilyacı mobilyacı gezerdim sanırım.

Aslına bakarsanız özellikle son 5 yıllık dönemde mobilyalarda çok fazla çeşit ortaya çıktı. Bu durum da mobilya seçimini bir hayli zorlaştırdı. Netice itibariyle fiziksel mağazalara gidip bir koltuk takımı beğenseniz bile yatak odasını farklı bir mağazadan beğenmiş olma ihtimaliniz yüksek. İşte bu ve bunun gibi sebeplerden hareketle birçok sektörde olduğu gibi mobilya alanında da internetten alışveriş oranı hızla artıyor. İnsanlar evlerinin rahatlığında bilgisayarlarından ya da tablet ve akıllı telefonlarından sayısız ürüne hızlı bir şekilde göz gezdirebiliyor ve çok kısa zamanda beğendikleri mobilyalara ulaşabiliyorlar.

Ülkemizde internetten alışverişe izin veren mobilya ve ev aksesuarları siteleri arasında müşterilerinin en memnun olduğu site ise Evmanya olarak karşımıza çıkıyor. En kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla ve son derece hızlı biçimde ulaştırıyorlar. Ayrıca sitede neredeyse her gün farklı bir ya da birkaç üründe kampanya, indirim gibi fırsatlar yer alıyor.

Yine site üzerinden çağın trendlerine uygun yani son model mobilyalara ulaşabilirsiniz. Yalnız sayısız çeşidin arasında seçim yapmanın da bir hayli zor olduğunu belirtmem gerek. Mesela ben uzun uğraşlar sonucunda aşağıdaki mobilya model seçeneklerine göz kırptım ama karar vermem de gerçekten uzun sürdü çünkü; hepsi birbirinden güzel…

Öncelikli beğendiğim model bir köşe koltuk takımı oldu. Hem oturmak hem de uzanıp dinlenmek için ideal.

evmanya döner koltuk

evmanya köşe koltuk

İkincil olarak sıradan olmayan tasarımı ile göz dolduran bu kitaplığı ve üçüncül olarak ise hem sade hem şık olan bu ofis masasını beğendim:

evmanya kitaplık modelleri

evmanya kitaplık

evmanya ofis masaları

evmanya çalışma masası