Sony akıllı telefon modelleri, yenilikçi yapılarının yanı sıra geleneksel özellikleri de en iyi şekilde sunmaya çalışan bir çizgi doğrultusunda karşımıza çıkıyorlar. Kimi zaman su ve toza karşı dayanıklı olma gibi yenilikçi sayabileceğimiz bir özellikle dikkat çekerken, kimi zaman da akıllı telefonların olmazsa olmaz parçalarından biri olan kamera konusunda tatmin edici bir özellikle güven veriyorlar. Tüm bunların yanı sıra arka ve ön bölümü camdan oluşan tasarımları ile darbeler neticesinde ortaya çıkan hasarları da dikkat çekici bir biçimde gösterebiliyorlar.

Sony Xperia Ekran Değişimi için Adres MobilClinix

Sony-Xperia-Z3-ekran-degisimiSony Xperia Z3, Sony akıllı telefon ve cep telefonu serisinin en dikkat çeken üyelerinden biri olarak kullanıcıların beğenisine sunulduğu günden bu yana ciddi sayıda satan bir model oldu. Donanım ve tasarım konusunda bütün olarak değerlendirebileceğimiz bir yapısı olan modelin her iki tarafı da camla kaplı. Oldukça kaliteli bir görüntü ortaya koyan bu özelliklerin yanı sıra yan bölümlerin metalik malzemeden yapılması da ürünün daha dayanıklı olmasını sağlıyor. Ancak tüm bunlar başta düşme ve çarpma olmak üzere cihazın darbe almasına bağlı olarak çatlama, kırılma ve parçalanma gibi kötü sonuçların ortaya çıkmasını engellemiyor.

Sony Xperia Z3 ekranım kırıldı şeklinde başlayan cümlelerle birlikte Sony Teknik Servis birimine yapılan başvuruların ardından neredeyse tamamı kullanıcı hatası şeklinde değerlendirilen ekran kırılma ve çatlama sorunları neticesinde kullanıcıların karşısına ciddi miktarlarda yüksek ücretler çıkabiliyor. Neredeyse cihazın fiyatının yarısı ve hatta yarısından fazla olarak ele alabileceğimiz tutarlar karşısında alternatifleri değerlendirmek isteyenlerin ilk adresi ise MobilClinix oluyor.

6 Ay Garanti

mobilclinix-ekran-degisimi-tamiriSony Xperia Z3 ekran değişimi konusunda profesyonel ekipmana ve aynı şekilde her biri uzman personelden oluşan başarılı bir ekibe sahip olan MobilClinix, ülkemizin 26 farklı noktasında yer alan fiziksel şubelerinin yanı sıra tr.mobilclinix.com isimli internet sitesi üzerinden de hizmet verebiliyor. 45 dakika gibi kısa sayılabilecek bir süre kapsamında Sony Xperia Z3 cam değişimi işlemini tamamlayabilen şirket, sunduğu hizmetler ve kullandığı üst düzey yedek parçalara da 6 ay garanti veriyor.

Hem uygun fiyatlı hem de kaliteli hizmet ve yedek parça kullanımı ile mutlu bir şekilde cihazınızın sorununu gidermek istiyorsanız MobilClinix’in iletişim kanallarından herhangi birini kullanmanız yeterli.