Merhaba, sanırım 1 hafta kadar önce memlekete geldik, Karasu’ya… Sakarya’nın ilçesidir, bilmeyenler için belirtmiş olayım. Yalnız o kadar kalabalık ki burada olmaktan sıkıldım. Yani düşünün normalde 50-60 Bin olan nüfus Temmuz ayı ile birlikte 10 katına kadar çıktı. Bu durumda fırınlarda ekmek bulmak bile zorlaştı, düşünün. İstanbul trafiğinden aşağı kalır bir yanı da yok. Hal böyle olunca da geldiğimden beri sadece 2 kez denize girebildim. O trafiği çekip de denize gitmek akla mantığa sığmıyor. Böylece bu paragrafta size derdimi anlatmış oldum 🙂

Öte yandan burada bir web sitesi yaptım, iki tane de sipariş aldım. Tabi bu siteler Karasu’ya yönelik siteler. Biri bir otelin sitesi, biri aqua park biri de kozmetik üzerine çalışan bir iş yeri. İnşallah hepsinden alnımın akıyla çıkacağım.

Ayrıca belirtmek isterim ki bir web tasarım ofisi açma düşüncem var İstanbul’da; Anadolu Yakası’nda. İşi kurumsallığa doğru taşımak niyetindeyim. Netice itibari ile bu işten anlamayıp da bu işi yapan bir sürü insan varken 6 senedir bu işle uğraşan biri olarak ben neden yapmıyorum diye düşündüm. Ve ortaya böyle bir fikir çıktı. Sizin bu konudaki düşünceniz ya da önerileriniz nelerdir?

Bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.