Manuel hasta yatağı, herhangi bir elektronik donanımı olmayan ve ayarlamaların el ile yapıldığı bir üründür. Hastanın durumuna ve rahatsızlığına göre baş ve ayak ayarı yapılması için yatakta yer alan rulmanlar kullanılır. Meissa, sizleri her zaman en kaliteli ürünlerle buluşturarak sağlık kurumlarınızda hastalarınızın memnuniyetini sağlamanıza yardımcı olur. Manuel modeller, kendi arasında çift taraflı, trendelenburg ve tek taraflı olarak sınıflandırılır. Ürünlerde sağlık için zararlı maddeler yer almaz. Yatakların metal kısımlarında elektrostatik boya kullanılmıştır. Başlık kısmında kullanılan PP malzeme, son derece hijyeniktir. Yatağı kullanan hasta, rahatlıkla hareket edebilir ve sağa-sola dönüşlerde sıkıntı yaşamaz.

Manuel Hasta Yatağı Çeşitleri

Manuel hasta yatağı modelleri, sağlam ve dayanıklı yapıları sayesinde uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılır. Hastanın rahatsızlığı ne olursa olsun gerekli konforu sağlayan bu yataklar, ergonomik tasarımıyla da avantaj sağlar. Bu ürünlere ekstra özellikler ekleyerek hastanızın konforu için gerekli düzenlemeleri yapabilirsiniz. Üç ayarlı ya da iki ayarlı modellerin özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Ayar kolları gizlenerek güvenli bir kullanım olanağı sağlanabilir.
  • Yan korkuluklar, açık ve kapalı konuma getirilebilir.
  • Başlık kısmı kolaylıkla sökülür.
  • Yatağın kolayca hareket ettirilmesini sağlayan tekerlekler, son derece sağlam yapıdadır.
  • Serum askısının paslanmaz çelikten olması sayesinde kullanım ömrü uzar.

Meissa, hastaların yanı sıra sağlık görevlilerinin de işini kolaylaştırır. Muayene sırasında hastaya istenilen pozisyonun verilmesi, konforun sağlanması ve acil durumlarda gerekli müdahalenin yapılması; Meissa ile çok daha kolaydır.

Manuel Hasta Yatağı Fiyatları

Manuel hasta yatağı fiyatları modellere göre değişir. Meissa, size tüm modellerde uygun fiyat avantajı sunarak çok sayıda ürüne aynı anda sahip olma fırsatı verir. Sağlık kurumlarınızın hastalar için ideal bir yapıya kavuşmasını sağlayan modeller, uzun süre boyunca herhangi bir bakım ya da onarım gerektirmez. Ürünlerin sağlam bağlantı noktalarında gevşemeye bağlı ses oluşmaz. Darbelere karşı dayanıklı olan yan kısımlar, çizilmeyi engeller. Yataklarda bulunan korkulukları, muayene esnasında kapatabilir; hastanın odaya alındığı zamanlarda açarak düşmesini önleyebilirsiniz. Kaliteye en uygun fiyattan sahip olmak için her zaman https://www.meissa.com.tr’yi tercih edebilirsiniz.