Magnet baskı reklam yapmanın ve göz önünde olmanın bir tüyosudur. Genellikle insanlar tarafından buzdolaplarına yapıştırılan magnetler sürekli görülen bir şey olduğu için akılda kalıcıdır. Hemen hemen herkesin evinde bir firmaya ait olan magnet baskı bulunmaktadır. Durum böyle olunca da ihtiyaç duyduğumuz şeyi karşılayabilecek bir firma arandığı zamanda öncelikli olarak elimizden altında bulunduğundan dolayı bu magnetlerdeki numaraları aramak isteriz. Bu sebeple de magnetler reklam yapmak için ideal ve uygun fiyatlı bir reklam türüdür.

Buzdolabı magneti baskı oldukça yoğun olarak tercih edilmektedir. En temel nedeni de elbette ki insanların genel olarak buzdolabı magnetlerini seviyor olmasıdır. Magnet basım, matbaalar tarafından basılmaktadır. Ve genellikle de matbaada basım esnasında sorunlar çıkacağı için iyi bir firmayı tercih etmeniz gerekmektedir. Bu konuda firmamızı tercih ettiğiniz zaman magnet basım işlemleriniz son derece kaliteli bir şekilde yapılacaktır. Magnet basım fiyatları da son derece uygun bir şekildedir.

Magnet Baskı Fiyatları

Magnet baskılar oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Evlerdeki buzdolaplarının vazgeçilmez süsleri olan bu magnetler, genellikle reklamlara ait magnet baskı süsleridir. Su, tesisat, lokanta ve daha birçok işletme ve firmalar bu magnetleri kullanarak kendi reklamlarını yapmaktadır. Magnetler de kendi aralarında farklılık göstermektedirler. En yaygın olarak kullanılanlar dikdörtgen şeklindedir ve bazılarının kenarlarına oval magnet basım uygulanmaktadır.

Magnet baskısı fiyatları birçok etmene göre değişiklik göstereceği için net bir fiyat belirlenememektedir. Boyutuna göre, kesimine göre değişiklik gösteren buzdolabı magneti baskı, basım sayısına göre de değişir. Firmamız dahilinde oldukça uygun fiyata yapılan baskılar hem yüksek kalitededirler hem de son derece uygun bir fiyata yapılabilirler.

Ortalama bir fiyat belirlenecek olursa eğer 1000 adet magnet için ortalama 100 TL gibi bir ücret ödemeniz olasıdır. Eğer ki özel kesim magnetler bastırmak isterseniz fiyatlar artabilmektedir. Yine ortalama bir fiyat söyleneceği zaman özel kesim 1000 adet buzdolabı magneti için ödeyeceğiniz tutar 150 TL olabilmektedir. Elbette ki fiyatlandırmalar boyutlara göre değişiklik göstereceği için kesin bir fiyat belirlenmesi ebatlara bağlıdır.