Zaman aktıkça insanın eski alışkanlıkları ve en önemlisi yaşam düzeni değişip dönüşüyor. Bu dönüşüm içerisinde de bir çok şeye veda ediyor, yerine yenilerini koyuyoruz. Belki de değiştirdiğimiz, dönüştürdüğümüz şeylerin en başında kıyafetlerimiz ve aksesuarlarımız geliyor. İnsan, genelde dönüşüme kıyafet ve aksesuarlarından başlıyor çünkü dışarıya değiştiğimizi göstermenin en kestirme yolu bu.

Kullanılmayan kıyafetleri ne yapmalı?

Peki kıyafet ya da aksesuarlarınızı yenilediğinizde eskilerini ne yapıyorsunuz? Çöpe mi gönderiyorsunuz? Bunu asla yapmayın çünkü kullanılmış ama temiz ve kullanılabilecek durumda olan kıyafet ve aksesuarlarınızla gelir elde edebilmeniz artık mümkün. Bugün sizi Modacruz.com ile tanıştırmak istiyorum. Sitenin nasıl çalıştığını öğrenmek için aşağıdaki videoyu izleyebilir ya da yazıya devam edebilirsiniz.

“Kullanmadığın lüks marka kıyafetlerini nakite çevir, dolabında yenilere yer aç!” mottosu ile çalışan sitede temel olarak kullanılmayan kıyafet, çanta gibi eşyalarınızı satabilirsiniz. Bunun için şu yolu izleyebilirsiniz:

  • ModaCruz uygulamasını akıllı telefonunuza indirin.
  • Uygulama giriş ekranından üyeliğinizi tamamlayın.
  • Dolabınızı oluşturun ve dolabınıza bir isim belirleyin.
  • Bana özel sayfasına gidin ve ilgili sayfadaki beden ve stil tercihlerinizi belirtip markalı kıyafet ve aksesuarları satmaya ve almaya başlayın.

İşte sitenin ve uygulamanın kullanımı bu kadar basit. Üstelik ürünün sıfır fiyatını ve şu andaki satış fiyatını görüp karşılaştırma yapma imkanı bile var.

ModaCruz’da neler var?

Aslında bu soruyu “Neler yok?” şeklinde düzenlemek daha doğru olurdu çünkü ModaCruz’da neredeyse her markadan ürünler mevcut. Üstelik markalı ürünlerde ciddi indirimler de var. Mesela Louis Vuitton markasına ait başta çanta olmak üzere yüzlerce ürün arasından seçim yapabilirsiniz. Ha bu arada unutmadan; karar vermekte zorlanıyorsanız editörün seçimi işlerinizi bir hayli kolaylaştıracaktır. Ayrıca blog sayfasına bakmanızda da fayda var çünkü kadınlara yönelik zengin içerikleri ile hayatınıza renk katmanız mümkün.

ModaCruz’da ayakkabı, çanta, kıyafet, aksesuar, takı ve kozmetik gibi ana kategorilerde yüzlerce ürün sizi bekliyor. Bunu bir örnekle açıklayalım.

Diyelim ki Louis Vuitton çanta almak istiyorsunuz. Bu durumda ya çok yüksek rakamlara ürünün sıfırını alacaksınız ya da akıllı bir kadın olup ModaCruz’a bir uğrayacak ve çok daha uygun bir fiyata alacaksınız. Daha uygun fiyat ne diye soracak olursanız; bazen 8000 TL değeri olan bir çantayı 1500 TL’ye alabileceğinizi söyleyebilirim.

Artık hem marka ürünlere yüksek rakamlar ödemeye hem de dolabınızdaki marka kıyafet, ayakkabı ve aksesuarları çöpe göndermeye son! Hemen şimdi siz de hem marka ürünleri uygun fiyatlara satın alabilir hem de dolabınızdaki marka ürünleri satarak gelir elde edebilirsiniz.