Arçelik marka ürünleriniz için arayabileceğiniz ve hizmet alabileceğiniz tek bir adres olduğunu belirtmek istiyorum… Beyaz eşya konusunda hiçbir şekilde sıkıntı yaşamadığım Arçelik marka ürünler için uzun süredir hizmet aldığım ve gerektiği zamanlarda teknik destek hizmeti aldığım Küçükçekmece Arçelik Servisi hafta içi ve hafta sonu kusursuz bir şekilde servis hizmeti sunmaktadır.

Yakın zamanda takımımın maçını izlemek için tüm hazırlıkları yaptım ancak televizyonu açmak istediğimde o günün berbat olacağının sinyalleri veriliyordu. Televizyon bir süre açılmadı daha sonra ise görüntü tamamen gitti. Televizyon arızası sayesinde tanıştığımız firmayı artık tüm yakın çevreme öneriyorum çünkü hizmet kalitesinden oldukça memnunum ve sorunsuz işçilik anlamında da diğer firmalardan çok daha kaliteli iş çıkarıyorlar.

O gün televizyonum kısa sürede tamir edildi ve ben de maçımı büyük bir keyifle izledim. Kısa sürede işlem yapmaları beni oldukça memnun etti ve ürün ile ilgili gerekli bilgilendirmeleri detaylı bir şekilde yapmaları da gayet memnun edici bir durumdu!

Servis hizmetleri konusunda siz de henüz aradığınızı bulamadıysanız bu firmaya biraz daha yakın durmanız gerektiğini düşünüyorum ve kusursuz servis hizmeti için bir telefonunuz yeterli olacaktır. 444 1 494 ya da web siteleri aracılığı ile özel Arçelik servis firmasına kolayca ulaşmak mümkün ancak çağrı merkezi ekipleri ile iletişim kurmanız daha kolay ve sağlıklı olacaktır.