İnternetten alışveriş yapmak son derece konforlu! Daha fazla sayıda ürün seçeneği arasından seçim yapma şansı, zamandan tasarruf sağlaması gibi onlarca avantaj online alışverişi daha cazip kılıyor. Ancak “kart bilgilerim çalınır mı”, “siparişim istediğim gibi gelir mi” yönündeki endişeler çok sayıda kişinin kafasını karıştırıyor. İşte bu noktada devreye güvenli alışveriş giriyor.

Korumalı alışveriş dönemini başlatan iyzico, çok sayıda kişinin internetten alışveriş yaparken yaşadığı endişeyi ortadan kaldırıyor. Ödemeden teslimata kadar işleyen bu süreç,17 binden fazla sayıda iyzico Korumalı Alışveriş sitesi üzerinden yapılan alışverişleri kapsıyor. PCI-DSS sertifikalı olan bu sistem, ödeme esnasında kredi kartı bilgilerinin kopyalanması riskini ortadan kaldırıyor. Üstelik sipariş kullanıcının eline ulaştıktan sonra da iyzico destek hizmetlerinden faydalanmak mümkün oluyor.

Korumalı Alışverişten Nasıl Faydalanılır?

Öncelikle söz ettiğimiz ve sayısı 17 binden fazla olan iyzico Korumalı Alışveriş sitelerinden herhangi birinden almak istediğiniz ürünü bulun. Ödeme sayfasına geldiğinizde “Korumalı Alışveriş” seçeneğini işaretlemeniz gerekiyor. Bu sayede iyzico tarafından sunulan bu hizmetten siz de faydalanabilirsiniz. Ayrıca bu imkandan faydalanabileceğiniz alışveriş sitelerinin sayısının gün geçtikçe arttığı bilgisini de sizlerle paylaşalım. Aradığınız herhangi bir ürünü söz konusu sitelerde saniyeler içerisinde bulabiliyorsunuz. Yani Korumalı Alışveriş imkanından faydalanmak için ürün ya da marka tercihlerinizden ödün vermek zorunda değilsiniz.

Açıkçası alışverişi hem daha güvenli hem de daha keyifli hale getirdiğini belirmemiz lazım. Çünkü istisnasız herkes online alışverişlerde kredi kartı bilgilerini kullanırken bir tedirginlik yaşıyor. Bu tedirginlik olmadan alışveriş yapmak elbette çok daha keyifli bir sürece dönüşüyor. Dolayısıyla Korumalı Alışveriş aslında herkesin tercih etmesi gereken bir seçeneğe dönüşüyor.

Cep telefonunuza ya da email adresinize gelen link üzerinden iyzico Korumalı Alışveriş mobil uygulamasını indirme şansına da sahip olduğunuzu belirtelim. Çünkü daha önce yaptığınız alışverişleri görüntüleme, iyzico destek hizmetlerinden faydalanma gibi taleplerinizin karşılanması için mobil uygulamaya ihtiyacınız olacak. Mobil uygulamayı indirdiğinizde bir anlamda iyzico sizin sanal asistanınız oluyor da diyebiliriz. Bu uygulama üzerinden pek çok işlem yapılabiliyor. Örneğin gerçek zamanlı kargo takibi yapabilirsiniz.

Korumalı Alışverişte 7/24 Destek İmkanı Var

Bu arada iyzico Korumalı Alışveriş sayesinde 7/24 canlı destek almak da mümkün oluyor. Korumalı Alışveriş mobil uygulama üzerinden canlı chat sayesinde, yapılan alışverişle ilgili akla gelebilecek tüm sorular yöneltilebiliyor ve anında yanıt alınabiliyor. Bunun içi ürünün elinize ulaşmasını beklemeniz gerekmiyor. Siparişinizi ilettikten sonra da canlı chat ile sorularınızı yöneltmeniz mümkün! Her açıdan içiniz rahat bir şekilde alışveriş yapmanız için hazırlanan bu uygulamanın sunduğu 7/24 destek imkanı, uygulamayı indirenlerden tam not almayı başarıyor.