Herkese Uygun Kiralık Araba Seçenekleri ile Enterprise Her Yolculukta Yanınızda

Gündelik telaşlar ve stresli şehir hayatının içerisinde her bir dakikanız değerlidir. Bir yerden bir yere yetişme çabası içerisindeyken çeşitli aksilikler ile karşılaşılabilir. Saatlerce beklemenize karşılık taksi bulamayabilir, tam durağa ulaştığınız sırada otobüsünüzün kaçtığını görebilirsiniz. Tüm bu durumları önlemenin en kesin yolu ise bireysel araç ile yola çıkmaktır. Özellikle pandemi ile beraber sosyal mesafeye daha da dikkat edilen bu dönemde, araç kiralama hizmetleri oldukça revaçtadır. Dünyanın en ünlü araç kiralama şirketlerinden biri olan Enterprise; ihtiyaç duyduğunuz anda bireysel araç kiralama imkanını size sunar. 1957 senesinde 7 otomobil ile bu sektöre atılan Enterprise; şu an 90’dan fazla ülkede hizmet verir. 2 milyonu aşkın araç filosu ile her daim müşteri memnuniyetini hedefleyen marka; kiralık araba ihtiyacı olan kişilerin bir numaraları tercihleri arasında yer alır. Peki kiralık araba seçerken dikkat edilmesi gereken noktalar nelerdir?

araba kiralama

araba kiralama

Kolay Araç Kiralama ile Kolay Ödeme Yöntemi

Sevdiğiniz bir şarkı, uzun yol ve konforlu bir araç… Tüm bunlar kulağa harika gelse de her şeyde olduğu gibi araç kiralamada da sorunsuz bir hizmet elde etmek için dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır. Öncelikle araç kiralarken sürücü bilgisi ile uyumlu kart bilgilerini girmeniz gerekir. Güvenliğiniz için alınan bu önlem, sürücü dışındaki başka birisinin kredi kartını kullanmaktan dolayı ortaya çıkabilecek sorunları engellemeye yöneliktir.

Kiralamak istediğiniz aracın teknik özelliklerini de incelemeniz gerekir. Manuel vites kullanmakta zorlanıyorsanız otomatik vitesli araçları tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra, aracın size teslim edildiğini belirten tutanağı imzalamadan önce kusur ve hasar incelemeniz ve araç kilometresi kontrolü yapmanız gerekir. Tutanaktaki bilgileri karşılaştırarak keyifli ve stressiz yolculukların tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra Enterprise web sitesi üzerinden rezervasyon oluşturduysanız ödemenizi online olarak pratik bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkün.

Sakin ve Keyifli Bir Yolculuk Geçirmek İçin Gerekenler

Enterprise şirketinden kiralık araba hizmeti almak çok kolay ve pratiktir. En az 24 saatlik olmak üzere kiralık aracınızı belirlediğiniz süre kadar kullanabilirsiniz. Eğer kiraladığınız aracı 24 saatten az süre kullanacaksanız günlük kira bedeli alınacağını unutmamalısınız. Bunun yanı sıra beklenmedik kaza ve hasarlara karşı hazırlıklı olmak için ferdi kaza sigortası, mini hasar sigortası gibi hizmetleri inceleyerek kendiniz ve sevdikleriniz için en doğru seçimi yapabilirsiniz.

İhtiyacınıza Uygun Kiralık Araba Seçenekleri Enterprise’ta!

Dünya’nın en büyük araç kiralama şirketlerinden biri olan Enterprise, müşteri memnuniyetini hedefleyen hizmetleri ve geniş araç filosu ile unutulmayacak yolculuklarınıza eşlik eder. Kişi sayısına göre seçebileceğiniz genişlikte araçlar; farklı yakıt tipleri ile çalışır. Hybrid, dizel veya benzinli gibi farklı yakıt türleri ile çalışan kiralık araba modelleri ile bütçenize ve yolculuğunuza uygun bir seçim yapabilirsiniz.

Bunun yanı sıra Enterprise kiralık araba hizmeti, Türkiye’nin birçok il ve ilçesinde müşterilerine keyifli bir deneyim yaşatır. Yozgat’tan Antalya’ya, Muş’tan Kayseri’ye birçok ilde rahatça araç kiralayabilirsiniz. Kiralık araba seçenekleri arasında kendiniz için uygun bir seçim yapmakta zorlanıyor olabilirsiniz. Site üzerinde yer alan filtre seçenekleri ile seyahatiniz ve sizin için en uygun kiralık araba seçimini rahatça yapabilirsiniz. Eğer kurum adına kiralık araç arayışındaysanız; filo kiralama talepleriniz için Enterprise ile iletişime geçebilirsiniz.

araç kiralama

araç kiralama

Müşterilerinin keyifli ve eksiksiz bir araç kiralama deneyimi yaşamasını isteyen marka; kampanyalar ile bütçe dostu bir tercih yapmanıza imkan tanır. Kullandığınız kredi kartına veya aboneliklere göre her zaman ekstra indirim kazanma şansınız vardır. Bu avantajların yanı sıra, Enterprise’in araç filosundaki indirimli araçları da tercih edebilirsiniz.