Her ne kadar kediler her daim yavrulamak için uygun olsa da, Mart ayı onlar için daha özel kılınmış bir ay… Yaz aylarına girişte yavrulayan kediler, evcil hayvan ilan sitelerinde yoğun bir şekilde sahiplendiriliyor. Geçen her dakika bir yuva, bir tüy yumağı ile şenleniyor…

2015 yılından bu yana hizmet veren Petcim, satılık ve ücretsiz yavru kedi sahiplendirme ilanları ile binlerce evcil hayvanın yeni yuvasına kavuşmalarını sağlamaktadır. Her başarıya ulaşan ilan ve sahiplendirilen evcil canlı için aynı heyecanı yaşadığımızı belirtmek isteriz.

Evlere Gelen Neşe Topu: Kediler

Petcim olarak, kedi sahiplenmek için en uygun zaman olduğunu söyleyebiliriz.

Mart doğumlarını gerçekleştiren kedilerin yavruları Haziran ayında 3 aylık oldular. Bu aylar onların yeni yuvalarına alışmaları ve yeni sahipleri tarafından kucaklanabilmesi için en uygun zamandır. Biz sektörde sizlere en düzenli sayfaları sağlamak amacı ile, her kişiye ait ilanı yalnızca 1 kez listeleriz. Tekrarlayan (aynı ilanlar) ile uğraşmak zorunda kalmadan, aradığınız cins kediye en kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Ayrıca bir ilk olarak, sitemizde yalnızca kedi sahiplendiren kişilerin ilanlarına değil, kedi arayanların ilanlarına da yer veririz. Aradığınız canlının kategorisine girip “Sahiplenme Mesajları” butonuna tıklayarak, aradığınız özelliklerde bir kedi için talep oluşturabilirsiniz. En kısa sürede, ücretsiz sahiplendiren kişilerden veya satılık kedi sahiplerinden teklifler gelecektir.

Kedi Sahiplenmeden Önce Bilgi ile Donanın!

Aynı zamanda soru ve cevaplar sayfamızda sizleri en doğru şekilde bilgilendirmek için hazırız.

Evcil canlılarınızı bilinçli bir şekilde besleyin diye, kediler hakkında soracağınız her soruya site ekibi ve kullanıcılarımız tarafından yanıtlar veririz. Sahiplenme öncesinde internetten kedi hastalıkları ve çözümleri, beslenmesi ve düşündüğünüz cinse özel yatkın olduğu hastalıkları araştırmanızı öneriyoruz. Bu konuda ki yapacağınız her türlü bilgi birikimi, kediniz ile daha sağlıklı ve mutlu günler yaşamanızın garanti oranını artıracaktır.

Türkiye’de popüler kedi cinsleri için, Scottish Fold ve British Shorthair yavru kedilerin olduğunu söyleyebiliriz. Ancak İran Kedisi ve Exotic Shorthair içinde taleplerin hatırı sayılır derecede yüksek olduğunu söyleyebiliriz.

Kedi Sahiplenirken Dolandırıcılığa Dikkat!

Biz evcil hayvan sektöründeki dolandırıcılık olayları ile mücadeleye, üst seviyede özen gösteririz. Bu sayede Petcim olarak, önümüze gelen her ilanı onaylamaz ve sizlere daha güvenli bir ortam hazırlamak için elimizden geleni yaparız.

Sizlere bu konuda bir garanti veremeyiz ve web sayfalarımızda yer alan uyarıları dikkate almanızı öneririz. Dolandırıcılıklar ile mücadele de, sizler ile birlikte hareket ettiğimiz için bu başarımızda sizin de katkınız vardır. Sizin uyarılarımızın dışına çıkmanız durumunda, maalesef bir kedi hayaliniz “yalnızca hayal” olarak kalabilir. Bu sebep ile, bulunduğunuz şehirde ki veya alışverişi elden yapabileceğiniz yakın illerde ki ilan sahipleri ile iletişime geçmenizi öneriyoruz.

Herkes için Ücretsiz Kedi Sahiplenme

Kedi ilanı verecek ya da bir kedi arayan kişi olarak tamamen ücretsiz olarak hizmet alabilirsiniz. Sizlerden hiç bir zaman ilan listelemek için ücret talep etmedik ve etmeyiz!

Ayrıca limitlere takılmadan dilediğiniz sayıda ilan verebilirsiniz. Verdiğiniz ilanlara dilediğiniz kadar görsel yükleyebilirsiniz.

Eğer artık bir kedi beslemek için yeterince bilgi sahibi veya tecrübeli olduğunuza inanıyorsanız, onu yaz ayında sahiplenerek kışın sokağa terk etmeyeceksiniz, sayfalarımızda yer alan binlerce kedinin sizi beklediğini bilmelisiniz.

Sağlıklı ve kedili günler dileriz.

Petcim.com