Ne kadar dikkatli olursanız olun kaza geçirme gibi bir riskin tamamen ortada kalkmasını sağlayamazsınız. Ancak kaza geçirmeniz durumunda yaşanabilecek mağduriyetleri engellemeniz mümkündür. Bunun için ferdi kaza sigortası yaptırmanız yeterli olabiliyor. Artık sigorta yaptırmanızı sağlayan kuruluşlar daha esnek teminat seçenekleri sunabiliyor. Aynı zamanda bütçenize uygun taksitler halinde ödeme yapmanızı sağlayan kuruluşlar da bulunuyor.

Öncelikle bilmeyenler için ferdi kaza sigortası hakkında bilgi aktaralım. Bu sigorta kaza geçirmeniz durumunda devreye giriyor. Kaza sonucu vefat etmeniz ya da maluliyet yaşamanız halinde hem size hem de ailenize bir güvence sunuyor. Gayet makul taksitler halinde ödeme yapmanızı sağlayan ferdi kaza sigortası seçeneklerinin mevcut olması, dileyen herkesin bu sigorta türünden faydalanabilmesini beraberinde getiriyor.

Bu sigortadan sadece yüksek risk içeren meslek grupları faydalanamıyor. Elbette sigorta yaptırmadan önce genel şartlar bölümüne göz atmanızda fayda olacaktır. Sigortanın hangi şartlarda devreye girdiği ve hangi limitler dahilinde bir ödeme almanızın mümkün olacağı gibi konularda bilgi sahibi olmak için gene şartlar ya da özel şartlar bölümlerine göz atmanız lazım! Böylelikle merak ettiğiniz çeşitli soruların yanıtlarına da ulaşabilirsiniz.

Bu arada ferdi kaza sigortası yaptırmanız durumunda primlerinizi kredi kartınız ile de ödeyebildiğinizi belirtelim. TL para birimi üzerinden ödeme yapabiliyorsunuz ve aynı zamanda ödemelerinizi dilerseniz aylık, dilerseniz yıllık olarak gerçekleştirebilirsiniz. Ailenizi ve sizi korumak için özel olarak hazırlanan bu sigorta türüyle ilgili aklınıza takılan konularda net bilgiler almak için BNP Paribas internet sitesine de tıklayabilirsiniz. Online olarak başvuru yapmak için de bu siteye uğramanız yeterli oluyor.

Siteye tıkladığınızda hemen başvur bölümünü görebilirsiniz. Buraya tıklamanız hainde karşınıza hazır bir form çıkıyor. Bu formda ilgili bölümleri eksiksiz ve hatasız bir şekilde doldurmanız durumunda başvurunuzun dakikalar içerisinde tamamlanmasını sağlayabilirsiniz. Görüşme yapmak için de müşteri hizmetleri merkezini arayabiliyor ve sözlü olarak da sorularınızı yöneltebiliyorsunuz. Artık ferdi kaza sigortası ile hem kendinizi hem de sevdiklerinizi güvence altına almak için harekete geçmenizin vakti geldi. Hemen şimdi ilk adımı atın ve BNP Paribas internet sitesine tıklayın.