İstanbul’da Kartal ilçesinde yaşıyorsanız ve Ariston markalı beyaz eşyanız, klimanız ya da kombinizde herhangi bir problem ortaya çıktıysa en kısa zamanda çözüme kavuşturmak yapmak istediğiniz ilk şey olmakta elbette. İşte bu noktada teknik servis hizmeti veren firmalar arasında seçim yaparken şu kriterleri göz önünde bulundurmanızda fayda var:

  • Arızanın uzmanlarca doğru biçimde tespit edilmesi
  • Yerinde teknik servis hizmeti
  • Hızlı arıza tespiti ve onarımı
  • Uygun fiyat
  • Garantili hizmet

Yukarıda belirtilen faktörleri bir arada bulunduran Kartal Ariston Servisi müşterilerine en köklü firmalardan biri olmasıyla da güven veriyor. Sorunlarınıza en kısa vadede profesyonel biçimde yaklaşan servisin yetkili personelleri kullandıkları garantili ve orijinal yedek parçalar ile de tercih edilirliğini yükseltiyor.
Anadolu Yakasında yer alan bütün ilçelerde faaliyet gösteren firmanın Yakacık Ariston Servisi de aynı kalite ve arıza onarım hızı bakımından rakiplerinin bir adım önünde yer alıyor.

Ariston_logo

Kombi bakımında kampanya!’

Kartal, Maltepe ve Pendik’te yer alan teknik servis şubelerinde Ariston markasını taşıyan kombilerin bakım ücreti kampanyalı olarak 50 Lira üzerinden ücretlendirilmektedir.
Kaynak: http://www.kartalaristonservisi.com/