İzmir’de hizmet veren beyaz eşya servislerinin başında gelen Karabağlar Arçelik Servisi hizmetlerinde klima, kombi, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi tüketici elektronikleri ön plandadır. Beyaz eşyalarımız uzun süreli kullanımlarda elektronik ve donanımsal arızalar verebilmektedir. Bununla beraber cihazlarımızın onarım konularında destek almak için kendimize markaya göre Beko, Bosch, Ariston ya da Arçelik servisi aramaktayız. En hızlı profesyonel çözüm bulmak için bu konumda bizlerden destek alabilirsiniz. 0850 305 5220 numaralı beyaz eşya çağrı merkezi irtibat numaramızdan bizlere ulaşım sağlayabilir ve servis randevusu talebinde bulunabilirsiniz.

Buca Arçelik Servisi Gaziemir ilçesinde ikamet eden siz değerli tüketicilerimiz için hizmet vermektedir. Klima soğutmuyor, ısıtmıyor, ses yapıyor, su akıtıyor gibi arızalarınıza aynı gün servis hizmeti vererek çözüm üretmekteyiz. Bizlere aynı Karabağlar ilçesinde olduğu gibi yukarıda yazılı olan numaramız aracılığı ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bunun yanında özellikle kış aylarında gerekliliğini iyiden iyiye hissettiren kombi bakımlarımızı yılda bir defa yaptırmamız yeterlidir. Bakımları yapılan doğalgaz cihazların çalışma ömürleri uzun olur ve çalışma süresinde enerji tasarrufu yaparak bizlere ekonomik olarak dönüş sağlar. İzmir’de oturuyorsanız ve kombi bakımı yaptırmak istiyorsanız için bizlerle irtibata geçebilirsiniz. MYK belgeli kombi ustalarımız ile İzmir’in tüm semtlerine kombi bakım arıza hizmeti vermekteyiz. Petek temizleme işlemlerinizi ise dört yılda bir yaptırmanız sizler açısından iyi olur. Kombi arızalarınızda yapılan işlemlerin bir yıl garantisi bulunmaktadır. Kombi ses yapıyor, kombi gaz kokusu var, kombi hata kodu veriyor, kombi petekler ısıtmıyor gibi arızalarınızda yapılan her işleme bir yıl garanti veriyoruz.